Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Největší skandály oslavence Pavla Novotného (40): Drogy, provokativní nahé fotky i výhrůžky!

/
 • Pavel Novotný slaví čtyřicetiny
  18. března 2021 ● 18:00

  Takzvaný „protekční spratek“ Pavel Novotný slaví 18. března své kulaté čtyřicáté narozeniny. Svou přezdívku, jíž se dokonce i on sám pyšní, si vysloužil díky tomu, že je synem známého baviče Petra Novotného (73). Přesto by se ve světě bez slavného jména neztratil. Současný starosta Řeporyjí a zároveň bývalý novinář je známý nejenom svým svérázným vystupováním a obhroublým slovníkem, ale i četnými skandály. Pojďme si alespoň některé významné okamžiky jeho života připomenout…

 • 1.

  Model

  V roce 2009 Pavel Novotný nafotil velice provokativní kalendář, kde vystavoval své korpulentní tělo v rádoby erotických pózách, čímž parodoval všechny obdobné kalendáře slavných modelek, co vypadají jako přes kopírák. Rádoby smyslně se téměř nahý povaloval po pláži, hrudník si překrýval pažemi a dělal pověstný „duck face“, tedy špulil rty. „Žijeme v době, kdy vládne kult těla. A jak je známo, tak mé tělo je opravdu kultovní. Přesto jsem před focením strávil půl roku v posilovně, jedl jsem jen pórek a studenou vodu,“ vtipkoval na křtu, u kterého mu asistovala tehdy ještě bezdětná modelka Agáta Hanychová (35), dnes rozvedená dvojnásobná matka se smůlou na životní partnery.

   

  Snímky v kalendáři prý nápadně odkazovaly jednu konkrétní dámu, což Novotný ovšem odmítal. „Podobnost jejího kalendáře s tím mým je opravdu úplně náhodná. Až když jsem ten kalendář nafotil, tak jsem zjistil, že některé snímky jsou možná trochu vzdáleně podobné těm, který měla ve svém kalendáři i naše oblíbená blonďatá moderátorka,“ dušoval se potměšile.

 • 2.

  Novinář

  Novotný pracoval jako bulvární novinář, co se nestyděl dávat najevo své radikální názory a poněkud méně vybíravý styl jednání. Otevřeně přiznával, že leccos už je za hranicí etiky, jenže poptávka po informacích o životě celebrit ze strany čtenářů je prostě obrovská. „V bulváru je hodně povolaných, ale málo vyvolených. A já jsem v tom, co dělám, dobrý,“ prohlašoval hrdě. Zaměřil se především na Ivetu Bartošovou (†48). „Samozřejmě, my ji skutečně zabijeme. Ona se však zabíjí i sama,“ prohlašoval v roce 2013 pro iDnes. Po její sebevraždě o rok později se setkal s neskutečným množstvím negativních komentářů, a dokonce i s výhrůžkami.

   

  On však jakýkoliv podíl na její smrti popíral. „Jednoznačně si za to mohla sama. Byla to alkoholička, která si odmítala pomoci. Na její smrti nenesou média ve skutečnosti žádnou vinu. Na její smrti nese vinu především její nejbližší okolí. Byla to právě média, která opakovaně informovala o tom, že se musí léčit. A byla to ona sama, kdo léčbu odmítala. Opakovaně na revers opouštěla léčebny. Do svědomí si musí sáhnout její poslední životní partneři,“ řekl deníku iDnes klidně.

 • 3.

  Starosta

  Během své kariéry starosty se stal aktérem několika pozoruhodných kauz, například když prosazoval „své“ městské části vystavění pomníku vlasovcům. Narazil přitom na aktivní odpor Rusů, pro které jsou vlasovci váleční zločinci. I prezident Miloš Zeman (76) je označil za zrádce. Novotný pak vystoupil v ruské televizi Rossija 1, kde se bil za své názory a Rusům připomněl mimo jiné masakr v Katyni, což vyvolalo velký rozruch.

   

  Předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný svého jmenovce veřejně označil za blázna. „Protekční spratek“ si ale z této kritiky nic nedělal. „To kolaborantské koště, pardon pan bývalý policejní exprezident... ne, zpět, ten ubožák a vlastizrádce, je zjevně duševně nemocný a není-li, je mi líto, že u nás za vlastizradu není trest smrti. Až ho potkám, plivnu na něj,“ nechal se slyšet. Zároveň také dodával, že pomník v Řeporyjích vystaví, a to klidně i tajně.

 • 4.

  Uživatel drog

  Novotný se nikterak netají tím, že si, klidně i za stolem své starostenské kanceláře, zapálí marihuanu. Ostatně bojuje i za její legalizaci. „Já kouřim celoživotně trávu. Ale vyzkoušel jsem úplně všechno, droga, kterou jsem fascinovanej, je LSD, můžu se směle prohlásit za člověka, kterej je velmi zkušenej v tomhle ohledu. Mám strašně rád LSD, vyzkoušel jsem všechny dostupný drogy. Ta marihuana je něco, čemu holduju strašně, opravdu konstantně, velmi dlouhou dobu. Já když si zahulim, tak nesmrdím, nejsem nebezpečnej a jsem kreativní,“ chrlil ze sebe Novotný svým obvyklým, těžko sledovatelným tempem řeči ve Studiu Svobodného přístavu.

   

  Drogy, tím spíše tyto „měkké“, mezi které se marihuana počítá, jsou podle něj mnohem bezpečnější než třeba alkohol – který je však volně k dostání. „Trávou se nemůžeš předávkovat, ale uchlastat se můžeš a chcípneš rovnou. Zabije tě to,“ vysvětloval.

 • 5.

  Herec

  Pavel Novotný se několikrát postavil i před kameru. Ne však jako jeho slavný otec, jenž se do srdcí diváků zapsal coby moderátor populární Všechnopárty, ale jako herec. Větší role mu byly svěřeny v Kameňáku 4 a ve Vánočním Kameňáku, jinak mu byly povětšinou svěřovány menší „štěky“. Za zmínku stojí rozhodně jeho malá role v seriálu Labyrint, kde se stal bulvárním novinářem, co zveřejnil v novinách exkluzivní snímek zavražděného politika. Když si na něj však vyšetřovatelé v podání Jiřího Langmajera (54) a Stanislava Majera (42) došlápli, ukázalo se, že onu šokující fotografii získal úplnou náhodou.

 • 6.

  Rodinný typ

  Přestože na to tento bouřlivák nevypadá, ve skutečnosti je to rodinný typ. Oženil se v dubnu 2013 v kapli Sacre Coeur v Praze, kde za svou právoplatnou manželku pojal svou přítelkyni Veroniku (37). O ruku ji požádal rok předtím, a za zásnubní prsten z bílého zlata a zasazeným diamantem dal kolem čtyřiceti tisíc korun.

   

  Na veselku mu dorazilo popřát mnoho známých osobností, mezi kterými nechyběla ani tehdy novopečená matka Ornella Štiková (28) s celou svou rodinou známou z pořadu Štiky, případně i modelka Vlaďka Erbová (39). Ze svého velkého dne ovšem do stropu štěstím neskákal. „Cejtim se jako každý den vedle své skvělé partnerky. Obřad mě bavil a dojal, ale je to jen forma,“ řekl Blesku novopečený ženich, co s Veronikou měl v té době již roční dcerku Lauru (9). Později k ní přibyla mladší Sára (6).

 • 7.

  Galerie

  Na další snímky ze života této kontroverzní postavičky se můžete podívat do naší galerie.

  VIDEO: Starosta Novotný: Než se stane důstojným, natočil tuhle šílenou reklamu!

  Video
  Video se připravuje ...

  Starosta Novotný: Než se stane důstojným, natočil tuhle šílenou reklamu! Mall.tv

  Fotogalerie
  98 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 19

strejda777: Blbý je, že už rozhlásil, že nebude na kandidátce, takže moc ODS nezavaří.....oni vědí co dělají, takže se ho předběžně zbavili a do budoucna už u nich nemá šanci.

(19. 03. 2021 16:37)

snehulak: Jen mu tam chybí nějaké nahaté se ženskou. Kdo vlastně těmhle duhovým dělá děti? O Menzelovi se to netajilo.

(19. 03. 2021 13:15)

donypan: Tenhle fašoun povýšil lidskou bytost na hromadu hnusu.

(19. 03. 2021 12:37)

adeso: vsadil bych se, že tru--c není syn starýho Novotnýho.

(19. 03. 2021 11:41)

Jaroslav Rypadlo: Jen ať zůstane do voleb a postará se ODS i prohru,strana a voliči mu budou vděční.

(19. 03. 2021 08:36)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy