Kromě obrovské kytice a přípitku dostala moderátorka zbrusu nových primáckých Zpráv z regionů ke svým kulatinám i speciální reportáž, která připomněla milníky její kariéry spojené s Primou.

Laskavý úsměv

„Dneska vyslechneš možná tisícovky přání, bude tam zdraví, štěstí, láska,“ začal Libor svou gratulaci a Markétě se draly do očí první slzičky. „Jsi výrazná tvář velmi konkurenčního prostředí, kde dávají lidé do popředí ego, kde lokty jsou strašně ostrý, a ty si zachováváš laskavost, úsměv, dobrotivost, a myslím si, že jsi přesnou definicí toho, co by měl být kolega,“ pokračoval moderátor. „Moc si vážíme, že jsi v tento den kulatých narozenin přišla k nám. A přejeme ti vše nejlepší, Markéto,“ dodal Bouček.

Video
délka: 01:25.64
Video se připravuje ...

Markéta Fialová o jejím vztahu k televizi. Adam Balažovič

Nelegální pusa

Markéta si otírala slzy a byla opravdu dojatá. „Libore, chtěla bych pusu!“ poprosila. A v přímém přenosu ji dostala, i když byla, jak podotkla, nejspíš nelegální. „Vy mě dostáváte úplně do kolen, já vám mockrát děkuju. Musím si sednout, protože se mi úplně podlamují kolena,“ prohlásila Markéta. „Víte, jak ráda bych si s vámi přiťukla a rozřízla dort...“ posteskla si oslavenkyně. A i druhé přání bylo okamžitě splněno. Vedoucí regionální redakce Dan Janoch (32) a sporťák Jiří Ježek (46) pohotově přispěchali s dortem a skleničkami se symbolickým přípitkem.

Překonala zákeřnou nemoc

Oblíbená moderátorka trpí poruchou krvetvorby s názvem myelodysplastický syndrom. Zdravá kostní dřeň produkuje i nezralé krvinky, které se za normálních podmínek vyvíjejí ve zralé, v případě její nemoci jsou tyto buňky poškozeny. Poprvé se diagnózu dozvěděla v 18 letech, zahájila léčbu a vše bylo dlouho v pořádku. Až v 35 letech se nemoc znovu ohlásila. Proběhla další léčba a od té doby se Markétě naštěstí nevrátila.

VIDEO: Rodina Štaidla plánuje pohřeb, po skladateli zůstal obří majetek! A Hlaváčové smutná slova o konci
Video
délka: 02:26.72
Video se připravuje ...

Rodina Štaidla plánuje pohřeb, po skladateli zůstal obří majetek! A Hlaváčové smutná slova o konci Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií