Herečka nezapomenutelných rolí Eva Holubová není v otužování žádným nováčkem. Ještě předtím, než se tato imunitní systém posilující činnost stala takovým trendem, ona se odhodlaně a pravidelně ochlazovala pod ledovou sprchou. Nyní ale stejně jako ostatní skočila v plavkách na zahradě do sněhu a řádně se v něm „rochnila“.

VIDEO: Boj Evy Holubové o životní prostředí! Na záchodě nesplachuju, je jiné řešení!

Video
délka: 03:07.20

Boj Evy Holubové o životní prostředí! Na záchodě nesplachuju, je jiné řešení! Petr Macek, Jan Jedlička

„Tak jsem to dala a je mi báječně. Musím přiznat, že zase takový hrdinství to není!! Studená sprcha je náročnější a koupel v živé vodě bude asi oříšek, který nevím, zda zítra na výletě rozlousknu... Dneska si ale ještě musím dát pořádnou studenou sprchu,“ napsala herečka své dojmy, v nichž porovnala způsoby otužování.

Jak je vidět, Eva Holubová rozhodně není z cukru, ovšem i přesto o ni projevila obavu její letitá přítelkyně a herečka Dagmar Havlová (67). „Vaječníky, ledviny!!!“ zhrozila se, když viděla válečku ve sněhové pokrývce. Eva ji však obratem uklidnila. „Vaječníky už nejsou ve hře, ledviny jsou zvyklé na studené sprchy. Jedna věc je prochladnout, jiná věc se otužovat... Navíc jsem si prošla kurz a poradila se s lékaři. Neboj Dudynku, já nejsem hrdina!!“ ubezpečila jedna herečka druhou.

VIDEO: Eva Holubová v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Proč nechtěla „prcat“ v Pelíškách? 

Video
délka: 02:37.28

Eva Holubová v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Proč nechtěla „prcat“ v Pelíškách? FTV Prima

Fotogalerie
49 fotografií