I když to na konci reality show a sociálního experimentu v jednom vypadalo, že vztah Reného a učitelky z mateřské školky Petry Malíkové (24) skončil vcelku šťastně, úplně tomu tak nebylo. Petra zůstala dál tou nespokojenou a nerozhodnou ženou, a tak se nechala slyšet, že s Reném jsou momentálně dobrými přáteli, ale nikdy neříkej nikdy... Zkrátka si nechala otevřená zadní vrátka.

René ale nesedí doma na zadku jako nějaký zhrzený mládenec... Raději ho totiž ukazuje! A tak se fanynky a případní fanoušci měli možnost pokochat, jak vypadá holé pozadí mladého fitness trenéra, který se svlékl donaha v rámci tolik populárního otužování ve vodách matky přírody. Ostatně, důkaz, že tento způsob posilování imunitního systému láká stále více lidí, je i ten, že se Renému podařilo zlanařit dokonce i dalšío účastníka Svatby, kurýra Radka Stöbera (32). Jeho pozadí ale nejspíš neuvidíte.

Muskulaturu dobrosrdečného Reného však fanynky ocenit dokázaly. A to patrně víc, než odmítavá Petra. „Sympaťák s pěknou p*delkou,“ nebála se napsat jedna z žen. „To je zadeček...“ přitakala další. A pak přišla rovnou nepřímá nabídka na nový vztah. „Pořád jste sám?“ zeptala se zvědavě další obdivovatelka. No, vypadá to, že by si Petra měla rychle rozmyslet, jestli její vztah s Reném bude pokračovat nebo ho pustí dál vstříc některé z jeho příznivkyň.

VELKÉ FINÁLE: Svatba na první pohled: René dojme diváky k slzám!

Video
Video se připravuje ...

VELKÉ FINÁLE: Svatba na první pohled: René dojme diváky k slzám! TV Nova

Fotogalerie
60 fotografií