Atraktivní šansoniérka a o téměř 50 let starší dirigent spolu ruku v ruce dorazili před lety, kdy Dáša křtila svůj videoklip, pak už se objevovali jen sporadicky a Dagmar ho omlouvala. „Libor byl unavený, tak zůstal doma. Ani já se dlouho nezdržím a pojedu za ním,“ řekla Blesk.cz zpěvačka na křtu svého dalšího klipu. Bylo to zřejmé, že spolu sdíleli domácnost, protože mu i vařila. 

Má rád spíš sójové maso, takže dělám třeba sójové čevabčiči, sójovou sekanou nebo čínu. Maso, ryby ani mořské plody jako takové nejí, je skromný,“ řekla pro iDnes.cz zpěvačka. 

Před téměř dvěma roky spolu dorazili na zámek Hluboš, který se jejich návštěvou pochlubil na svých stránkách. 

Video
Video se připravuje ...

Šansoniérka Dáša Zázvůrková: Nahá záda a tajemný přítel! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Milé překvapení nás čekalo v sobotu odpoledne, kdy v plném proudu běžely dobrovolnické práce na zahradě. Když už se den nachyloval, vjelo do zámecké brány auto. Řídila ho půvabná zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Na sedadle spolujezdce jí dělal společnost její životní partner, legendární dirigent Libor Pešek. Paní Dáša absolvovala prohlídku zámku a jako bonus do nové etapy zámku věnovala dvě písničky. Ve freskovém sále zazpívala Amazing Grace. V kapli pak Cohenovu píseň Hallelujah,“ píše se na stránkách Hluboše

Zřejmě kvůli tomu, že byl Pešek ženatý s Janou a kvůli jejich synovi Filipovi, se drželi mimo veřejnost. Málo se ví, že jeho prasynovcem je známý herec a frontman kapely Mig 21 Jiří Macháček (56). 

Fotogalerie
32 fotografií