„23. 10. mi odešel rytíř, ale zapomněl napsat kam...“ uvedla Dáša Zázvůrková na sociální síti více než měsíc po smrti svého životního partnera Libora Peška. Skon uznávaného dirigenta dříve nekomentovala, všichni ale věděli, že prožívá velmi těžké chvíle. Přestože ani v době, kdy byl Pešek ještě naživu, o svém vztahu veřejně moc nemluvili, občas se spolu, bok po boku, ukázali ve společnosti. A nebylo pochyb, že mezi nimi panuje skutečné pouto a upřímná láska.

Bolest zlomeného srdce se nevyléčí přes noc, po měsíci a možná ani po letech. Přesto má podle všeho její okolí potřebu se jí vyptávat, jak žal po odchodu partnera zvládá. „Dneska jsem dostala otázku, jestli už jsem dobrá... Co na tohle říct?!“ napsala popuzeně na instagram. „Snad jen... per sempre,“ dodala u vyfoceného portrétu, co jí visí doma na zdi. Italsky „per sempre“ znamená „navždycky“ - a v kombinaci s působivým snímkem to skutečně dojímá.

Video
délka: 02:49.83
Video se připravuje ...

Šansoniérka Dáša Zázvůrková: Nahá záda a tajemný přítel! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Záběr podle popisku pořídil fotograf Martin Beck (44) a Dášu zachycuje v náručí Peška - a zatímco dirigent se na ni dívá jako na svatý obrázek, šansoniérka se lehce usmívá do objektivu. Snímek pak pěnice doprovodila jednou z melodií baletu Spartacus, kde se vztah hlavních hrdinů taky nedočkal kýženého happy endu. Zřejmě to vyjadřuje pocity samotné Dáši, která s Peškem, ač byl stále oficiálně ženatý se svou manželkou Janou, žila ve společné domácnosti a nazývala jej svým mužem.

Fotogalerie
38 fotografií