Dáša Zázvůrková o svém soukromí příliš nemluví, alespoň ne na sociálních sítích. „Nyní udělám jedinou výjimku, a to z důvodů velmi niterných a srdečných,“ vysvětlila, proč se rozhodla ke vztahu s dirigentem vyjádřit.

„23.10. mi odešel rytíř, ale zapomněl napsat kam… Vím, jak moc byl můj Muž oblíbený a uznávaný jako dirigent, ale především jako člověk a já si nesmírně vážím vašich zpráv, které mi v této době tolik pomáhají,“ napsala Zázvůrková a vyjádřila tak díky každému, kdo ji v těžké chvíli podpořil.

Prozradila i detaily posledního rozloučení s dirigentem. „Jelikož si Liborek žádný pohřeb nepřál, rozloučili jsme se s ním v kruhu rodinném a nejbližších přátel na místě, které měl tak rád. Doma.“ Všechny příznivce dirigenta Peška ovšem pozvala na vzpomínkový koncert, který proběhne 6.12 v Obecním domě v Praze.

Jedná se tak v podstatě o první reakci na smrt milovaného muže. Krátce po jeho odchodu sice zveřejňovala slova útěchy od svých kamarádek, sama ale nenapsala nic. Zřejmě kvůli tomu, že byl Pešek stále ženatý a kvůli jeho synovi Filipovi drželi svůj vztah mimo veřejnost.

Video
Video se připravuje ...

Šansoniérka Dáša Zázvůrková: Nahá záda a tajemný přítel! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
32 fotografií