Oblíbené komediální představení Můžem i s mužem vzniklo před čtyřmi lety a komě Hrachovcové v něm pravidelně hrály a zpívaly i Vanda Hybnerová (54), Jitka Sedláčková(61) a Dáša Zázvůrková (41). Kdo herečky v akci v původním sestavení neviděl, ten už má smůlu; Hrachovcová se totiž s představením rozloučila. Podle propagačních materiálů to ale vypadá, jako by stále vystupovala!

Odešla už před pár měsíci

Herečce teď po několika měsících údajně klamavé reklamy došla trpělivost. „Ráda bych Vám všem, příznivcům, přátelům, divákům společného autorského díla Můžem i s mužem oznámila, že v pokračování č. 2, již učinkovat nebudu. Vnímám jako svoji profesní povinnost sdělit Vám oficiálně, že jsem ze společně vytvořené práce/představení Můžem i s mužem po delší a zralé úvaze sama, dobrovolně, již PŘED PÁR MĚSÍCI, z několika důvodů pro mě důležitých - odešla,“ informovala v neděli na svém instagramu. 

„Bohužel se stále prodávají a nabízejí vstupenky na staré představení, proto mi přijde správné uvést věci na pravou míru,“ vysvětlila, co ji k oznámení vedlo. 

Tajemná slova o vymezení hranic

Zároveň přiznala, že odejít z toho, co má ráda a co před čtyřmi lety vzniklo skoro zázrakem, nebylo vůbec jednoduché. „Proč jsem se k tomuto kroku uchýlila? Použiji větu z představení, která zněla z úst mnou hrané postavy ,AfroDity‘: ,Situace, ve které se cítíte trvale dobře, musí dopadnout dobře. A naopak - situace, ve které se necítíte trvale dobře, nemůže dopadnout dobře,..‘ S tímto na 100% souhlasím a v rámci své duševní hygieny jsem se rozhodla pro ukončení spolupráce,“ vysvětlila tajemně. 

Herečka pak svým více než 71 tisícům sledujících věnovala radu do života. „Slibuji, že každá osoba, kterou ztratíte nastavením hranic v souladu s vaší duší, nemá být ve vašem životě. Mějme hranice a buďme v souladu se sebou. Nečiňme si násilí a nebojme se říkat ne. Miluji svoji práci a je pro mně podstatné, s kým ji sdílím,“ pokračovala. Svým bývalým kolegyním pak ze srdce popřála mnoho štěstí a úspěšně odehraných představení a poděkovala jim za zkušenost. 

Pořadatel není poctivý?

„Ovšem za poctivé a správné bych považovala / považuji označit na veřejných sítích v prodejích Ticketstream, Ticketportal, že se jedná o ZCELA NOVÉ představení č. 2, oznámit nové účinkující, změnit promo materiály, ať diváci nejsou mateni a uváděni v omyl,“ dodala a dala tak jasně najevo svůj názor. 

Prohlášení si samozřejmě vysloužilo silnou pozornost. „Kačko, to je smutná zpráva. Jak Tě znám, měla jsi ke svému rozhodnutí pádné důvody. A to mě mrzí ještě víc,“ podpořila Hrachovcovou například bývalá první dáma Dagmar Havlová (69). „Děkuji za Tvá slova. Mají váhu,“ reagovala herečka. 

 

Video
délka: 01:10.12
Video se připravuje ...

Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
146 fotografií