Kateřina Kaira Hrachovcová vždy působila jako něžná bytost, v posledních letech ale ukazuje, že možná pouze klamala svým tělem. Ani s překročením čtyřicítky se nemíní stahovat do ústraní a naopak se nebojí vyzkoušet ani trendy, kterým holdují hlavně mladší generace. 

Herečka je velkou propagátorkou tzv. mindfulness a zdravého životního stylu. Na své sociální sítě pravidelně přidává fotky a videa ze cvičení, nebo odvážné snímky, na kterých vystavuje svoji vymakanou postavu. A sexy fotky mají velký úspěch - jen na Instagramu ji sleduje více než 60 tisíc lidí. 

Loni překvapila fanoušky, když se na čas vzdala ikonické blonďaté hřívy a nechala si na hlavu naplést černé dredy. K těm přidala ještě tetování, kterých postupně zdobí její tělo čím dál víc. A právě tetování je další věc, ve které se Hrachovcová našla. Když se během pandemie nemohla věnovat herectví, rozhodla se stát se tatérkou. A ozdobila už i některé své herecké kolegy.

Hrachovcová v mládí začínala jako divadelní herečka, po úspěchu v seriálu Život na zámku se ale objevila ještě v seriálech Náměstíčko, Ulice, Přístav, Krejzovi či Cesty domů a v mnoha českých filmech. 

VIDEO: Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný!

Video
délka: 01:10.12
Video se připravuje ...

Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
97 fotografií