Teprve čtyřiadvacetiletou tanečnici Natty Tardivel (56) potkal Belmondo ve svých šestapadesáti letech. ​Zpočátku pouze milenka se po 13 letech vztahu stala jeho ženou v roce 2002 a z jejich lásky vzešla krásná dcerka Stella (18). Ta se narodila, když bylo herci sedmdesát.

Natty byla herci, kterého v roce 2001 postihla těžká mozková mrtvice, po níž zůstal částečně ochrnutý, velkou oporou, přesto jejich manželství vydrželo pouhých šest let. „Poněvadž kolují různé fantastické zvěsti, musím potvrdit, že po společné dohodě s Natty bylo zahájeno rozvodové řízení a konečný rozsudek byl vynesen před několika měsíci,“ sdělil herec v roce 2008.

Exmanželé měli mezi sebou přátelské pouto nejenom kvůli dceři. Atraktivní blondýnka dokonce nějaký čas po rozvodu bydlela v jeho domě.

VIDEO: Druhý pohřeb Jeana-Paula Belmonda (†88): Rodina a přátelé se loučili v kostele, dorazil i Delon

Video
délka: 03:33.28
Video se připravuje ...

Druhý pohřeb Jeana-Paula Belmonda (†88): Rodina a přátelé se loučili v kostele, dorazil i Delon Reuters

Nechyběla ani na jednom pohřbu. Zatímco na státním v Invalidovně se držela v ústraní a dceru Stellu nechala se svými neteřemi a synovci v hloučku, tak na rodinný přišly společně. Natty v sobě šarmantní Pařížanku nezapře. Na první rozloučení se oblékla do černých rovných kalhot a hedvábné košile, na druhé zvolila to samé, ale v inkoustově modré.

Zatímco většina dam si obula pohodlné boty, protože se po dlažebních kostkách špatně chodí, Natty měla po oba dva dny značkové lodičky na jehlovém podpatku. A aby lehce podtrhla svůj sex-appeal, rozepnula si knoflíček u košile tak, aby lehce vykukovala její černá podprsenka. Jablko nepadlo daleko od stromu, protože dcera Stella doslova oslňuje svou čistou krásou...

Fotogalerie
33 fotografií