„Vzpomínáte na čestného, ale prchlivého Vladka Rutkaje ze seriálu Chlapci a chlapi, kde hrál na kytaru, zpíval, ale i prožíval trable se svou manželkou?“ napsal na sociální síť novinář a spisovatel Miroslav Graclík (53). Pak bohužel připsal i smutný důvod této vzpomínky.

„Hrál ho slovenský herec Boris Slivka. Zdá se mi to neuvěřitelné, ale Boris zemřel. Bylo mu pouhých 57 let,“ oznámil Graclík a nastínil i životopis Slivky.

„Na Slovensku natáčel a filmoval od svých jedenácti let. Když v roce 1988 vysílala Československá televize v premiéře právě Chlapce a chlapy, emigroval jako pětadvacetiletý do Ameriky, kde udělal kariéru v realitách,“ prozradil spisovatel, který je v kontaktu s hercovou maminkou, herečkou, zpěvačkou a hvězdou TV Šlágr Májou Velšicovou (85). 

„Obdivuji, že je v pětaosmdesáti letech stále velmi aktivní, řídí auto, zpívá a koncertuje. S Borisem byla skoro v každodenním kontaktu, kvůli němu se naučila ovládat počítač, aby s ním mohla dělat videohovory, skoro každý rok se navštěvovali...“ vylíčil s tím, že teď vše přetrhla Borisova smrt. Důvod jeho skonu ovšem neuvedl.

VIDEO: Černý víkend českého showbyznysu, zemřeli Milan Lasica, František Nedvěd a zakladatel kapely Argema

Video
délka: 02:20.60
Video se připravuje ...

Černý víkend českého showbyznysu, zemřeli Milan Lasica, František Nedvěd a zakladatel kapely Argema. Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
8 fotografií