Rusovlasá Barbora Mudrová, známá především divákům TV Nova ze seriálu Ulice coby zákeřná Ája (jejíž postava mimochodem v posledním roce prošla neuvěřitelnou proměnou), vyrazila i se svými nejbližšími, tedy partnerem a malým synkem, do zahraničí. A tam došlo k nejromantičtějšímu okamžiku, kdy jí její partner, podnikatel a grafik Martin, s nímž má synka Kristiána (11 měsíců), navléknul zásnubní prstýnek.

Herečka se pochlubila na sociální síti, kde sdílela fotku své levé ruky, kterou nově zdobí zlatý kroužek s perličkou, se všeříkajícím popiskem: „Stalo se na Bali.“

Kromě toho zavzpomínala i na okamžiky, kdy jí nebylo zrovna dvakrát do zpěvu... „Před 2,5 lety jsem seděla sama v garsonce s hlavou plnou obav, jestli se mi vůbec někdy podaří potkat kluka, se kterým bych mohla mít rodinu a bylo by mi dobře. Tenkrát se to zdálo jako nejvzdálenější realita a upřímně jsem měla pocit, že už jsem to asi prošvihla. A pak jedna malá náhoda, setkání, kterému jsem na začátku vůbec nedávala šanci, změní všechno,“ popisovala chvíle, které zná nejspíš každá žena před obávanou, „bilanční“ třicítkou.

Video
délka: 05:12.48
Video se připravuje ...

Mrcha Ája z Ulice Bára Mudrová je zamilovaná! Kdo je její láska? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

U Mudrové byla situace o to komplikovanější, že si rok před narozením synka vyslechla smutnou diagnózu – pravděpodobnost početí dítěte přirozenou cestou u ní měla být minimální. Herečce, která se vždy toužila stát matkou, se málem zhroutil svět, a aby se vyrovnala se svou novou situací, vyrazila na tisícikilometrovou pouť po českých horách. Dokonce založila sbírku, v níž pomohla vybrat pro děti z dětských domovů téměř sto tisíc korun. A krátce poté se jí její dobrý skutek vrátil tím nejlepším možným způsobem – přece jenom otěhotněla.

Nyní se představitelka seriálové potvory dočká i svatebních zvonů. Nikoho nejspíš nepřekvapí, že reakce na tuto událost byly velmi pozitivní. Fanoušci Báry Mudrové jí blahopřáli a popřáli jí štěstí do budoucna – a stejně tak i herecké kolegyně z Ulice. Mezi těmi, co krásnou novinku ocenily svým lajkem, byly herečky Anežka Rusevová (36), Miluše Šplechtová (65) či Kristýna Hrušínská (38), s nimiž se Mudrová potkává i před kamerou.

Fotogalerie
48 fotografií