Zrzavá zpěvačka Debbi nebyla sice ani mezi nominovanými, ani během pořadu nevystoupila, zato na mejdanu se pořádně rozveselila. Bez dohledu svého manžela si popustila uzdu a pařila až do ranních hodin. Jenže, jak se zdá, krapet to s alkoholem přepískla. 

Opila se tak, že ji ani nohy neunesly. Sundala proto boty na vysoké platformě, ale ani to jí nepomohlo. Z prostor holešovického Výstaviště ji museli nakonec její kamarádi doslova vynést. A Debbi s nepřítomným pohledem na nich visela a nechala se unášet. 

O moc líp na tom nebyli ani jiní muzikanti. Jednu dívku dokonce přítel nesl na zádech, jiní se zase svalili na zem. Našlo se i pár takových, kteří toho na mejdanu vypili tolik, že pomočili, co se v okolí Výstaviště dalo. Ať už stromy, nebo zdi. 

Vdova po Mekym Žbirkovi Kateřina odcházela z mejdanu se zpěvačkou a Mekyho kolegyní Marthou, Ewa Farna mířila ke svému vozu sama bez jakéhokoliv doprovodu a tentokrát i bez ceny. Byla sice nominovaná na Skladbu roku, ale cenu jí vyfoukl Miro Žbirka se synem Davidem. 

Video
Video se připravuje ...

Anděly bude moderovat Kryštof Bartoš: Doteď jsem moderoval jen gymnaziální ples! David Turek

Fotogalerie
59 fotografií