Rusovlasá Barbora Mudrová, známá především divákům TV Nova ze seriálu Ulice coby zákeřná Ája (jejíž postava mimochodem v posledním roce prošla neuvěřitelnou proměnou), vyrazila i se svými nejbližšími, tedy partnerem a malým synkem, do zahraničí. Pobyt na Bali ale prozatím není tak idylický, jak by si leckdo mohl představovat. Herečku totiž v Indonésii trápí nepříjemné zdravotní problémy, které jí na dovolené jistě nikdo nezávidí!

Zatímco v lednu si jak ona, tak i její maličký syn Kristián (10 měsíců) prošli koronavirovým onemocněním, které ani u jednoho nemělo zrovna lehký průběh, nyní se jim zkomplikoval výlet na Bali. A to se na pobyt na tomto turisticky oblíbeném ostrově podle Bářiných vlastních slov téměř rok těšila a vše plánovala... s tím, že ji čeká měsíc dobrodružství.

Jenže to dobrodružství má poněkud nepříjemný start. „Zatím za sebou máme jen probdělé noci kvůli Kristiánkovu jet lagu ('nemoc' z časového posunu, pozn. red.) a můj krásný úpal, ale teď už to, věřím, bude všechno lepší,“ uvedla Mudrová na sociální síti před několika málo dny. Jenže bohužel, situace se nezlepšila. Spíše naopak.

Video
délka: 01:53.88
Video se připravuje ...

Aja z Ulice: Zaplete se s Tomášem Jordánem a skončí v blázinci? Adam Balažovič/BPŽ

Všechny její fanoušky, kteří si ji zamilovali kromě Ulice i třeba v seriálu Cirkus Bukowski nebo v pohádce Sedmero krkavců, pak vyděsilo její selfíčko v instastories, na kterém byla zachycená s kapačkou v ruce. „Po třech dnech zvracení už mi ten úpal přišel docela dlouhý. A ono se k tomu přidalo 'Bali belly',“ posteskla si Mudrová.

„Bali belly“, tedy „Bali bříško“, se říká zažívacím obtížím, které postihují turisty - podobě jako třeba v Egyptě. „Naštěstí místní nemocnice fungují úžasně,“ ujistila Bára své fanoušky, kteří se o ni jistě velice báli. Nezbývá nic jiného než jí držet palce, aby se z nemocí co nejdříve uzdravila a zbytek dovolené strávila už jen podle svých představ...

Fotogalerie
41 fotografií