Koncem roku Jiří Krampol prochladl a nemoc ho skolila natolik, že skončil na jednotce intenzivní péče s kyslíkovou maskou. Nemohl dýchat. Hned po Novém roce ho propustili domů a Krampol už zase „skáče přes kaluže“. 

V úterý si odskočil na premiéru filmu Bastardi 4, kde hraje mafiána. Setkal se s fotografem Milošem Schmiedbergerem, s nímž společně usedli do kinosálu. V jednu chvíli se zdálo, že má Krampol na bradě zbytky modřin, což naznačoval hnědý flíček na bradě. 

Ale herec tvrdí, že už je fit. „Jde mi na nervy, jak ze mě dělaj chcípáka. Mám blbý průdušky a dobrovolně jsem si šel lehnout do nemocnice, aby mi je dali dohromady. A tam mi je dali dohromady a pak mi dali tu čtvrtou vakcínu a bylo mi po ní týden blbě,“ rozčílil se Krampol. „Nyní mám slíbenou reklamu. Je to sice reklama, ale bezvadná. Jestli to vyjde, tak to bude výborný fór,“ pochvaloval si herec, který se také nově uplatňuje na sociálních sítích coby influencer.

Pokračování úspěšného filmu Tomáše Magnuska si pochopitelně nenechali ujít ani jeho děti Vojtěch (17) a Terezie (12). Režisér, který se nedávno v tichosti rozvedl, měl o dámskou společnost postaráno. Své chirurgicky vylepšené vnady k němu tiskla Gábina Gášpárová, přítelkyně Pítra z reality show Survivor. Ta ve filmu dostala hlavní ženskou roli. „Mám za sebou třicet hodin letu, tak jsem zralá si jít lehnout. Ale tohle jsem si nemohla nechat ujít,“ řekla Blesku s tím, že ještě den před premiérou byla na dovolené na zaoceánské lodi.

Velkým překvapením večera byl bývalý trestanec Jiří Kajínek, kterého doprovázela přítelkyně. S tou se dal Kajínek dohromady už ve vězení, z něhož ho propustili v květnu 2017. 

Dorazili také aktéři snímku - Zdeněk Godla, Eva Čížkovská, Igor Bareš s manželkou Antonií Talackovou, Petr Reif nebo Tereza Ševčíková. Premiéru filmu si nenechala ujít ani manželka bývalého hradního kancléře Mynáře Alex Mynářová. 

Video
Video se připravuje ...

Daňové změny 2023. Margita čelí nařčení, že ukradl vnučku. A Krampol na JIP! Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters, facebook

Fotogalerie
32 fotografií