Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno 11°C

Slavné páry očima módní kritičky Iny T.: V lásce jim to šlape, ale co oblékání?!

/
 • Které páry se sladit nezvládly?
  13. března 2023 ● 05:00

  Disharmonie či naopak vztahový soulad se snadno zrcadlí v párových outfitech slavných, které volí na společenské, médii sledované akce. Dodržet dress code a zároveň se vzájemně sladit se pro mnohé jeví jako neřešitelný zádrhel, pro jiné je automatickou záležitostí nepotřebující větší pozornost. Faktem však je, že stylově vyladěných párů, jež jsou inspirací, je v tuzemsku minimum. Čemuž odpovídá i nikterak pozitivní hodnocení.

 • 1.

  Lucie Šlégrová (41) & Jiří Šlégr (51) – Nezvládnutá ležérnost 4

  V podstatě v identickém outfitu dorazili na premiéru filmu Děti Nagana manželé Šlégrovi, jež vsadili na modely kombinující ležérnost a lehkou eleganci. Oba pak výrazná separátní saka spojili s pro červený koberec nevhodnými džínovými kalhotami, jež zamýšlenou uhlazenost sráží a k podobné společenské události nepřísluší. A ač se vzájemně zcela sladili, na pochvalu jejich příliš casual civilní volba není.

 • 2.

  Tatiana Vilhelmová Dyková (44) & Vojtěch Dyk (37) – Stylová zmatečnost 4

  Pár patřící k těm nejstabilnějším v tuzemském rybníčku celebrit s módou více či méně úspěšně koketuje, ale vytříbený styl jim zatím vlastní není. To stvrzuje i model z premiéry, kdy Taťána oblékla s transparentem v sedle a v sukni pohrávající si krajkové šaty, které doplnila o široký kožený opasek, dlouhý modrý kabát a stylový zmatek dovršující

  Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

  Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

Tara-Tara: kdo to asi poradil tomu Mišíkovi, by se tvářil tak "oduševněle"? Spíš vypadá jako tydýt...

(13. 03. 2023 09:39)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy