Sympatický zpěvák Michal Bragagnolo není jenom členem populární skupiny, co si říká 4 Tenoři a kterou tvoří kromě něj také Marian Vojtko (49), Pavel Vítek (59) a Jan Kříž (36). Je především hvězdou mnoha českých muzikálů - zazářil například coby Alfréd v Plesu upírů. Nyní se však s podzimem vrací k roli, díky níž se do něj zamilovaly desítky dívek a žen - znovu se převtělí do okouzlujícího vikomta Raoula ve Fantomovi opery.

Patrně ale aby nezklamal své fanynky, ještě předtím, než vkročí na prkna, co znamenají svět, pustil se do tvarování své už tak úctyhodné figury. Na sociálních sítích sdílel video s lakonickým popiskem „příprava na novou sezónu“, která nezahrnuje hlasové zkoušky, ale jeho poctivou dřinu v posilovně. Všem názorně ukázal, jak si dává do těla, když zvedá těžké činky, až se mu svaly na pažích a hrudníku nadouvají.

Video
délka: 02:42.36
Video se připravuje ...

Muzikálový fešák Michal Bragagnolo: Ještě není rozvedený a už má jinou kočku! Markéta Reinischová

Takovouhle přípravu ocenily nejenom nadšené followerky, ale i řada jeho kolegů z umělecké branže. Výše zmiňovaný Vojtko mu například poslal řadu emotikonů, z nichž některé nevěřícně zíraly s otevřenou pusou, zatímco ty ostatní se smály.

Dřinu ohodnotil smajlíkem i Janis Sidovský (54), manžel Pavla Vítka, a svůj „lajk“ mu poslal třeba mladý zpěvák Jakub Vostřák či operní pěvec Daniel Matoušek. Jeho nasazení je zkrátka obdivuhodné!

Fotogalerie
51 fotografií