Tak tohle nejspíš vůbec nikdo nečekal! Ještě tomu ani nejsou dva roky, co se zpěvák Michal Bragagnolo, člen pěveckého uskupení 4 Tenoři, oženil s půvabnou tanečnicí a zpěvačkou Denise Wich… a už ho čeká rozvod. Šťastné chvíle, romantické randění a hned dvě svatby, přičemž jedna pro přátele a druhá ve velkém stylu na Karlštejně, stovky hodin práce při rekonstrukci baráčku, kam se pár hodlal přestěhovat ze svojí garsonky… a všechno je najednou pryč. Dvojice, která na první pohled působila stále velice zamilovaně, hlásí rozchod. „Je to pravda, s Míšou se budeme rozvádět,“ potvrdila smutnou novinku Denise.

„Nezastírám, že mě to nemrzí a nebolí. Přiznám se, že když jsem skládala svatební slib, v časech dobrých i zlých, myslela jsem to vážně. Věřila jsem, že to bude napořád, chtěla jsem být svému manželovi oporou, ale tato divná doba udělala své. Věřím, že rozvod proběhne v klidu, po této stránce jsme si vše vyjasnili a dohodli se. Přiznám se, že toto je věc, se kterou jsem opravdu nepočítala, ale takový je život. Nikdy nevíme, co si pro nás přichystá,“ posteskla si tanečnice. Pár je od sebe již druhým měsícem, po dalších čtyřech je prý teprve možné podepisovat všechna potřebná lejstra. Rozvod je tak čeká v září.

VIDEO: Dlouhovlasý fešák s hlasem od Boha: S manželkou žijeme v pidi garsonce, takže dítě ne!  

Video
Video se připravuje ...

Dlouhovlasý fešák s hlasem od Boha: S manželkou žijeme v pidi garsonce, takže dítě ne! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

I když společnými silami předělávali první patro rodinného domku, v jehož spodní části bydlela Michalova maminka, rozvodové řízení to nikterak neovlivní. Žádný společný majetek totiž během dvouletého manželství nenabyli. A dokonce nestihli mít ani děti – přestože ještě v únoru při rekonstrukci domku prohlašovali, že společného potomka plánují… až se tedy ve svém novém bydle zabydlí. Ke stěhování ale podle všeho asi nedojde… Oba mladí lidé ale zdůrazňují, že v jejich vzájemném odcizení nehrál roli nikdo třetí. „Každý rozchod je bolestivý a nepříjemný,“ svěřil Blesku Michal. „Naše láska prostě vyprchala, a tak jsme usoudili, že bude rozumnější jít od sebe.“

„Důvodem rozchodu jsou problémy spojené s koronavirovou pandemií,“ prozradila ještě Denise. Manželé spolu obývali jednu malou garsonku v centru Prahy, což pro ně muselo být v „době covidové“ náročné – psychicky i finančně. Oba totiž pracují v uměleckém oboru, a tak ze dne na den přišli o všechny předem nasmlouvané pracovní zakázky.

Přestože se Michal například účastnil online koncertu se 4 Tenory, přece jenom musel vydělávat i jinak – a tak mladý muž, který na prknech divadla GoJa Music Hall ztvárnil v muzikálu Fantom Opery roli Vikomta Raoula a v muzikálu Ples upírů si zahrál mladého „upírobijce“ Alfréda, vzal zavděk prací ve skladu, kde jezdil s vysokozdvižným vozíkem. Denise se zase dala na šití a vytvářela podprsenky a dámská bodýčka.

Fotogalerie
74 fotografií