Zatímco mnohé celebrity oznamují své těhotenství právě ultrazvukem, na kterém je jejich malinkaté embryo sotva identifikovatelné, natož aby už začínalo vypadat jako lidská bytost, půvabná zpěvačka Eliška Ochmanová se o něj podělila se svými fanoušky až nyní. Hvězda muzikálů Ples upírů, v němž ztvárnila svůdnou služtičku Magdu, anebo zelená kouzelnice Elphaba z Čarodějky, se zároveň svěřila, že jsou pro ni poslední měsíce těhotenství psychicky poměrně náročné – všichni ji totiž neustále straší nepříliš veselými vyhlídkami do budoucna!

„A bude hůř… To je věta, kterou teď slyším čím dál častěji,“ svěřila se na sociálních sítích tahle na první pohled křehká plavovláska s hlasem jako zvon. „Začíná mi to připadat, jako nějaké kouzelné zaklínadlo. Je to asi taková fráze, jako ‚těhotenství je nekrásnější období v životě ženy‘. Podle mě řekl tuhle větu chlap. Anebo je to poslední fáze, kdy jsem relativně spokojená a v klidu předtím, než ‚bude hůř‘? Možná to tak asi je a podle počtu těchhle reakcí by člověk řekl, že se musí bát toho, co přijde. Podle těch všech ‚a bude hůř‘ už bych měla být schovaná někde pod postelí se strachem, že už NIKDY líp nebude…“ posteskla si Eliška.

VIDEO: Eliška Ochmanová po plastice uší: Prsa bolela víc

Video
délka: 02:13.24

Eliška Ochmanová po plastice uší: Prsa bolela víc David Turek, Jan Jedlička

„Ale víte co? Já se stejně na tu moji květinku (která si tam v tom bejváku 2+1 leží pěkně na pána s rukama za hlavou) šíleně těším!“ dodala šťastně nastávající maminka, která se 4. května, kdy se mezinárodně slaví den Hvězdných válek (je tomu tak díky slovní hříčce - „May The 4th Be With You“, tedy „ať tě provází 4. květen“, totiž při vyslovení zní téměř stejně jako legendární pozdrav z Hvězdných válek „May The Force Be With You”, což znamená „ať tě provází Síla“), pochlubila nejnovějšími dupačkami pro svou malou rytířku Jedi… anebo pro Sithskou princeznu. Do půvabné Ochmanové by nejspíš nikdo snad ani neřekl, že je fanynkou sci-fi žánru, že?

Fotogalerie
51 fotografií