Začátkem února oznámila těhotenství a teď už má břicho, že sama nechápe, jak jí takový buben mohl vůbec vyrůst. „Sem zvědavá kam tohle bude pokračovat,“ napsala k fotce s odhaleným pupíkem Martina Pártlová a ve tváři s vtipem sobě vlastním neskrývala pocity překvapení. A sama sebe označila roztomile, leč přiznejme si, že trefně, za koulenku.

„No.. bude. :-)) znam to.. bude,“ odpověděla v komentářích naprosto otevřeně herečka Aňa Geislerová (44), že růst bříška rozhodně ještě není u konce. „Ajajaj, já to tušila,“ reagovala vtipně Pártlová. „Ještě daleko, bejby. Krásná seš,“ napsala Martině novopečená maminka a zpěvačka Veronika Stýblová (27).

Kdy přesně má Martina termín porodu, neprozradila, jediné, co je známo, že miminko pravděpodobně přijde na svět někdy během května. Zpěvačka čeká holčičku s o 14 let mladším hudebníkem Josefem Vařekou (27). „Dát nás dohromady byl nápad Martiny Gavriely a Marcuse Trana, se kterým má Pepa projekt Stellarz. Jednou jsme u mě grilovali a kluk přijel s kytkou na námluvy. Brala jsem to spíš na lehkou váhu a smála se tomu. No a pak jsem se pořád smála a smála - a teď čekáme dítě,“ pochlubila se Blesku Pártlová.

VIDEO: Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedržela při zemi! Na kolik to vyjde?

Video
délka: 02:59.28
Video se připravuje ...

Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií