Finalistka České Miss 2014, známá coby „Misska z děcáku“ (přestože korunku krásy nakonec nezískala), se na sociální síti pochlubila domečkem, jenž sdílí se svým partnerem, podnikatelem Milanem Sovadinou, a synkem Matyášem. Zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové se do nového bydla, které ve svých instastories nazývá „polotovarem“, stěhovala docela nedávno. Připravovala se především na příchod synka, a tak je na něm ještě potřeba leccos dodělat a vyšperkovat. „Mám teda od svého muže zakázaný to točit,“ svěřila se s úsměvem modelka. Když ho pak během natáčení potká, jak vychází z ložnice, partner taky patřičně zakoulí očima.

Všem svým fanouškům s patřičným výkladem předvedla například nehotovou koupelnu, kde chybí zatím vana ve tvaru vajíčka nebo velké zrcadlo na stěně. Polotovarem je i „první dětský pokoj“, jemuž dominuje prozatím postel. „To je pokojíček velké ségry,“ vysvětluje Kašáková. Sovadina byl totiž ještě dříve, než poznal Veroniku, zasnoubený s matkou své dcerky Elly Gabrielou Rouskovou. Dívenka se s tatínkem podle všeho stále stýká, jen peřiny v jejím pokojíčku zatím nenajdete: „Museli jsme je odnést, je tady zima.“

Hotový není ani pokojíček číslo dvě, ten Matyášův. Je v něm ale již připravená postýlka a vedle lůžko pro maminku, která bude v noci k chlapečkovi vstávat na kojení a přebalování. Parapet zdobí půvabné fotky nastávajících rodičů Veroniky a Milana.

VIDEO: Veronika Kašáková si zahrála ve videoklipu Nechtěná kapely Sebastien. Pocit, který prožívám celý život, říká modelka!

Video
délka: 04:24.44

Veronika Kašáková si zahrála ve videoklipu Nechtěná kapely Sebastien. Pocit, který prožívám celý život, říká modelka! Youtube.cz

Polotovarem je i „společenská místnost“, obývák/jídelna/kuchyně, tedy velký otevřený prostor s ostrůvkem, u kterého nechybí barové židličky. „Přemýšlíme, že tu bude velká knihovna nebo spoustu obrazů. A tady budou kamna, větší socha… a všude tu budou závěsy, aby se to trošku zútulnilo,“ plánuje nahlas plavovláska. Chybí i lustr, což je pro Kašákovou se Sovadinou „už roční téma“. Nyní je tu na zdech několik obrázků v různých rámech a v různých stylech, mimo jiné je tam k vidění i reprodukce jednoho díla od Gustava Klimta. Dva gauče naproti sobě a v jídelně oválný stůl. „S ním nejsme ještě úplně spokojení,“ přiznává Veronika. Na chodby si plánují nechat vyrobit vestavěné skříně, všude by také ráda měla police s fotkami.

Prozatím toho ve svém novém bydle mnoho nemají, a to, co tam je, je ze starého bytu a bude výhledově nahrazeno novým nábytkem, nicméně je vidět, jak to mladým rodičům všechno krásně vzniká pod rukama. O tom se sami můžete přesvědčit v naší galerii.

Mimochodem, kromě „Missky z děcáku“ se Kašáková neblaze pyšní i přezdívkou „Nevěsta na útěku“. Zhruba před rokem a půl sundala Veronika zásnubní prsten a od přítele na čas utekla na Havaj, kde se zdokonalovala v angličtině. Netrvalo ale dlouho a po návratu se opět dali dohromady. Záhy také oznámili těhotenství. Chlapeček ale přišel na svět se vzácnou chorobou, má metabolickou vadu, nemoc zvanou fenylketonurie. Modelka kvůli tomu skončila v rukou psychologů a syna čeká celoživotní drsná nízkobílkovinná dieta.

VIDEO: Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu!

Video
délka: 02:40.84

Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
111 fotografií