Půvabná blondýnka Veronika Kašáková se proslavila svou účastí v České Miss 2014 – soutěž sice nevyhrála, a dokonce se ani nijak neumístila, zato ovšem zaujala svým životním příběhem dítěte ve čtyřech letech odloženého do dětského domova. Co nevidět se ovšem i ona samotná stane maminkou, jelikož se svým partnerem Milanem Sovadinou očekává prvního potomka, synka. Jak sama přiznává, těhotenství je pro ni v době, kdy se blíží ke svému finiši, pořádně náročné.

„Kromě toho, že jsem stále fascinovaná, co všechno tělo ženy dokáže, a kromě toho, že jsem mu neskonale vděčná za to, že to stále spolu všechno ve zdraví zvládáme, tak už se taky nemůžu dočkat, až si lehnu zase na břicho, a přejdou bolesti, o kterých jsem do těhotenství neměla páru, že existují. Kdy budu moci zase ležet na zádech bez divného pocitu, že se mi rozpadají vnitřnosti, kdy nebudu muset čurat 80x za den a 40x za noc a kdy si na sebe vezmu i něco jiného než legíny a černou barvu…“ vypočítávala nastávající maminka, která, jak přiznala, úplně vynechala „intimní záležitosti a střevní potíže“, co jí rovněž ztrpčovaly život.

VIDEO: Veronika Kašáková si zahrála ve videoklipu Nechtěná Sebastienů. Pocit, který prožívám celý život, říká modelka! 

Video
délka: 04:24.44

Veronika Kašáková si zahrála ve videoklipu Nechtěná Sebastienů. Pocit, který prožívám celý život, říká modelka! Youtube.cz

„Kromě toho jsem už teď taková kdovíjaká… nevím, co mi je, ale něco to bude. A pak ještě ten pocit viny, že jsem nepokorná, když nejsem jen radostná…“ posteskla si krásná modelka, pro kterou bylo veřejné „obnažení“ na sociální síti jistou formou psychoterapie. Jak sama psala, to, že si všechny své strachy veřejně pojmenuje, je podle ní naprosto zdravé. „Těším se neskonale na našeho chlapečka, pláču štěstím, že za chvíli je tady. Přitom mám ale přirozené obavy.“

Novinkou je pro ni i mateřské „hnízdění“. „Na to já nikdy nebyla, byla jsem vždycky taková do větru, samorost, a domov nikdy nebudovala. Ale teď tak nějak cítím, že se přestávám chovat jako cukřík, tak, jak u mě vždycky bylo zvykem, a najednou jsem teď a tady, a nic kromě domova není pro mě nyní prioritou,“ domnívá se Kašáková. To, že celé dětství strávila v dětském domově, a nikdy tedy neměla ten správný mateřský vzor, jako nevýhodu nebere. „Mám celoživotní praxi z děcáku, kde jsem byla obklopena dětmi. Zároveň mám vystudovanou pedagogiku a už jedenáct let pracuju s dětmi,“ řekla v jednom ze svých dřívějších rozhovorů iDnesu.

VIDEO: Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu!

Video
délka: 02:40.84

Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií