Za její osvěžující přístup ji fanoušci milují – však jich taky jenom na instagramu má neuvěřitelných 568 tisíc, díky čemuž si Nikol Štíbrová v této těžké koronavirové době vydělává především coby influencerka, spíše než herečka. Kromě toho je teď v požehnaném stavu. Přesto zůstává stát nohama pevně na zemi a zvětšující se těhotenské bříško jí vrásky nedělá... Ani při pohledu na fotky z loňska, kdy měla postavičku jako modelka, pas jako vosa a uzounké džíny.

Ty levisky už mám pár měsíců ve sklepě, no. Uvidíme se až v baráku. Za pár let. Možná. Možná už nikdy. No a co. Já nikdy moc nepochopila, proč se (zejména tady) soutěží v tom, kdo dřív oblíkne po porodu starý džíny,“ rýpla si do trendu svých slavných kolegyň, které svá poporodní kila (a především to, jak se rychle dostaly zpátky na svou původní váhu) na sociálních sítích obvykle hodnotí podle starého oblečení.

VIDEO: Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! 

Video
délka: 20:33.96

Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„To je přece po tom všem, co si matka prožije, tak nepodstatný!“ myslí si Nikol, která se těší velké oblibě i pro své působení v uskupení 3v1, kde účinkuje společně s Martinou Pártlovou (41) a Veronikou Arichtevou (34). Moc dobře ví, o čem mluví, zhruba rok po narození prvního dítka, které přišlo na svět císařským řezem, si stěžovala, že drasticky zhubla a naopak se dostala na svou nejnižší váhu. „Nestresujte se nesmyslama, jestli vám do toho můžu kecat,“ ponouká proto teď své fanynky.

„Navíc, tohle jsou instagramy, realita bejvá ještě někde jinde,“ zdůraznila známá plavovláska. Možná i proto, že její oficiální instagramový profil vypadá jako reklama na štěstí a rodinnou idylku. Společně se snoubencem Petrem Leitgebem (34) vychovávají jejího synka Mathiase (3), těší se na prvního společného potomka, staví spolu dům, a jak se zpívá v jedné známé písni, „svět je nádherný, růžový, béžový“. Alespoň na první pohled!

VIDEO: Nikol Štíbrová po 2 měsících u kadeřníka: Přišla jako blondýna, odešla jako PINK! 

Video
délka: 07:50.36

Nikol Štíbrová po 2 měsících u kadeřníka: Přišla jako blondýna, odešla jako PINK! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
52 fotografií