Dara Rolins (48) zkrátka boří mýty o odulých ženách středního věku, které už nemají šanci vypadat jako žhavé sexy dvacítky. Kdo by zpěvačce hádal už téměř pět křížků na krku? Asi nikdo. Poté, co šla slovenská diva ještě víc do sebe a v rámci focení pro prestižní magazín shodila několik málo pokaranténních kil a ještě něco navíc na drobnou konfekční velikost 34, vypadá ještě neuvěřitelněji než kdy dřív.

To dokázala nejnovější fotkou z koupelny, na které jen těžko najdete jakoukoli chybku! A fanoušci zpěvaččiny namakané křivky, kterým momentálně dopřává odpočinek a opalování v teple Dubaje, dokáží náležitě ocenit. „Nenormááální figura toto! Jaké cviky prosím vás děláte na břicho?“ nechápe jedna z fanynek. „Takže... tuto fotografii chci mít přes celou lednici... úžasná, krásná, dokonalá,“ rozplývají se další nad Dařiným tělem, na kterém jen těžko dohledáte povislou kůži, strie či nějaký ten špíček.

Najdou se ale jako vždy i tací, kteří nesdílí tak optimistický názor. „Kdo to je na té fotce – začni jíst, proboha,“ myslí si například jeden ze sledujících, že zpěvaččina postava je až příliš štíhlá. Drtivá přející většina se však shoduje na tom, že by Dara Rolins s touhle dokonalou postavou, na které perfektně reflektuje každý sval, mohla okamžitě podat přihlášku do soutěže bikini fitness.

VIDEO: Dara Rolins po plastice nosu v Kyjevě: "Konečně zase dýchám levou nosní dírkou"

Video
délka: 03:31.16
Video se připravuje ...

Dara Rolins po plastice nosu v Kyjevě: "Konečně zase dýchám levou nosní dírkou" Klarisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
81 fotografií