Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Komu v roce 2020 odkvetla láska? Agáta stihla rozchodů hned několik, Vémola má zase telenovelu!

/
 • Komu v roce 2020 odkvetla láska? Agáta stihla rozchodů hned několik, Vémola má zase telenovelu!
  5. ledna 2021 ● 05:15

  Některé jejich vztahy trvaly spoustu let, jiné jen pár měsíců. Společné mají ale to, že se v uplynulém roce rozpadly. Občas k tomu došlo v naprosté tichosti a utajení, jindy se o konci sledovaného vztahu spekulovalo veřejně již delší dobu a neobešlo se to bez bouřlivých scén. Třeba jako v případě Agáty Prachařové, která se v tomto roce stihla nejen rozvést, ale i několikrát rozejít.

 • 1.

  Hana Mašlíková (38) a André Reinders (38)

  V půlce prázdnin se modelka Mašlíková se synem Andreáskem (3) od manžela odstěhovala k rodičům. Jeho návštěva ve strip baru byla poslední kapka, která završila jejich dlouhotrvající problémy v manželství.

  Hanka Mašlíková přiznala problémy ve vztahu s manželem Andrém.
  Autor: Instagram

 • 2.

  Bára Srncová (51) a Petr Rajchert (52)

  Bára Srncová a Petr Rajchert byli jedním z nejstabilnějších párů showbyznysu, ale po devatenácti letech se jejich manželství rozpadlo. Moderátorovi se v srpnu narodil syn Tomáš, takže je jasné, kdo rozchod inicioval.

  Petr Rajchert a jeho partnerka Bára Srncová
  Autor: Profimedia.cz

 • 3.

  Michal Janotka (38) a Karolína Janotková

  Loni v létě se s velkou pompou Michal Janotka ženil a před prvním výročím svatby už bylo po manželství. Karolína ho prý začala podvádět nedlouho po svatbě. „Měl jsem Karolínu opravdu hodně rád a chtěl jsem jí v té prvotní fázi odpustit. Ale nešlo to,“ svěřil se moderátor.

  Reportér Michal Janotka se oženil.
  Autor: Pavol Bigoš

 • 4.

  Ondřej Ruml (39) a Doris Marinezová (40)

  Dotančili! Zpěváku Rumlovi se rozpadlo pětileté manželství s kubánskou tanečnicí. Na rozpad vztahu měl vliv i začátek koronakrize. V té době totiž šli manželé od sebe. Na péči o dceru Rozálii (1,5) se domluvili.

  Ondřej Ruml s Doris Martinezová
  Autor: archiv Blesku

 • 5.

  František Janeček (76) a Tereza Mátlová (45)

  Ačkoliv jsou už s Františkem Janečkem dlouho od sebe, teprve letos svůj rozchod oznámili. Zpěvačka Tereza Mátlová se přiznala ke vztahu s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (51) a cítí se s ním prý šťastná a milovaná.

  Janeček s Mátlovou
  Autor: Nedělní Blesk – Ladislav Křivan

 • 6.

  Bára Mottlová (34) a Josef Kůrka (29)

  Podle fitness trenéra byli ve vztahu jako matka se synem. Podle herečky Mottlové však ne všichni muži zvládnou, když dostanou kopačky. Dva roky vztahu s mužem roku 2016 si však užila.

  Bára Mottlová s Josefem Kůrkou
  Autor: Robert Klejch

 • 7.

  Mahulena Bočanová (53) a Petr Hanák

  Po dvouletém vztahu, který dlouho skrývala, se Mahulena Bočanová rozešla s podnikatelem Petrem Hanákem. Herečka prozradila, že jí připadal jako její druhé dítě.

  Mahulena Bočanová
  Autor: David Kundrát

 • 8.

  Světlana Witowská (47) a Petr Witowski (50)

  Brali se v roce 2010 a mají spolu syna Filipa (8). Vztah moderátorky Witowské a ředitele pražských dopravních podniků je už ale minulostí. Moderátorčiným novým přítelem je bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář (57).

  Světlana Witowská a její manžel Petr
  Autor: Foto: M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek

 • 9.

  Inna Puhajková (34) a Petr Tlustý (34)

  Moderátorka a bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (48) Puhajková se rozešla s fotbalistou Petrem Tlustým, ale jeho místo u vánočního stromečku už nahradil nový partner – marketingový ředitel jednoho českého online supermarketu Jiří Rákosník.

  Inna Puhajková už nerandí s Petrem Tlustým.
  Autor: archiv Blesk

 • 10.

  Agáta Prachařová (35) a Jakub Prachař (37)

  Agáta Prachařová se stala nekorunovanou královnou rozchodů loňského roku. Rozpadly se jí celkem tři vztahy – s realitním makléřem Zdeňkem Turkem (36), kameramanem Markem Niessnerem (32) a filmovým producentem Tomášem Sobolou (43). V září papírově skončilo sedmileté manželství s Jakubem Prachařem. Jakubovi se už letos také rozpadl další vztah – rozešel se modelkou Denisou Dvořákovou (29).

  Bývalí manželé Agáta Hanychová a Jakub Prachař
  Autor: Foto: archiv Blesku
 • 11.

  Eva Burešová (27) a Matyáš Adamec (20)

  „Bude to znít jako klišé, ale po rozchodu jsme kamarádi,“ přiznala se herečka ze Slunečné Eva Burešová, které se rozpadl vztah s mladším tanečníkem. Dnes už je Burešová spojovaná s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33).

  Eva Burešová a její bývalý partner, tanečník Matyáš Adamec
  Autor: Foto: FTV Prima

 • 12.

  Vlastina Svátková (38) a Jiří Kounický (40)

  Za definitivní rozpad už druhého manželství herečky může karanténa, kdy na povrch vyplavaly problémy. Svátková už společnou vilu v Líbeznici opustila a rozprodává nábytek i hračky svých synů.

  Vlastina Svátková s manželem, producentem Jiřím Kounickým
  Autor: Foto: Instagram.com, archiv

 • 13.

  Gabriela Partyšová (42) a Vladimír Macháček (42)

  Expřítel moderátorky Partyšové Vladimír Macháček označil téměř dvouletý vztah za románek. „Rozhodně bych to nenazýval vztahem. Bohužel my muži děláme v životě blbosti a tenhle románek byl jednou z nich,“ řekl podnikatel.

  Gábina Partyšová randí s bohatým podnikatelem Vladimírem Macháčkem.
  Autor: Pavel Machan

 • 14.

  POLITIKA: Jan Hamáček (42) a Kamila (46)

  Šéf sociálních demokratů Hamáček se nechal rozvést s manželkou Kamilou v červnu letošního roku po 13 letech, a to až napodruhé. První stání jim totiž zhatila první vlna koronaviru. Z manželství, ve kterém to přestalo klapat, mají dva syny.

  Jan Hamáček s exmanželkou
  Autor: archiv Blesku
 • 15.

  SPORT: Gabriela Koukalová (31) a Petr Koukal (34)

  Čtyřleté manželství hvězdné biatlonistky Koukalové s badmintonistou Petrem Koukalem bylo plné turbulentních výkyvů, mluvilo se o jeho nevěrách i o jejím vztahu k tanečnímu partnerovi ze soutěže StarDance. „Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné,“ oznámila Gabriela po rozchodu.

  Gabriela a Petr Koukalovi
  Autor: Martin Hykl

 • 16.

  Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31)

  Bojovník MMA Vémola a jeho silikonová playmate šli v létě od sebe. „Zklamala mě jeho nevěra,“ řekla Lela Ceterová a s roční dcerkou Lili pláchla na Slovensko. Krátce před Vánoci pár pompézně vytroubil do světa, že je zase spolu, a navíc se i zasnoubili. Kdypak asi přijde další zlom v této jihoamerické telenovele?

  Lela a Karlos už zase vrkají.
  Autor: Instagram
 • 17.

  Josef Dostál (27) a Karolína Pauláthová (27)

  Urostlý kanoista s drobnou lyžařkou Pauláthovou se navzdory značným proporcionálním rozdílům k sobě náramně hodili, oba velcí pohodáři. V létě ale přišel rozchod. „Kačka je moc fajn člověk, strávili jsme spolu krásné tři roky. Bohužel se naše životní filozofie začaly rozcházet,“ řekl Dostál.

  Kajakář Josef Dostál s Kateřinou Pauláthovou
  Autor: archiv Josefa Dostála
 • 18.

  Eva Puskarčíková (29) a Lukáš Kristejn (31)

  Bylo to jako v pohádce, když se jim při veselce v květnu 2019 snášel na hlavy jarní sníh. Jenže manželství elitní biatlonistky s bývalým biatlonistou Kristejnem a později trenérem vydrželo sotva rok a pár měsíců. „Ano, jsme rozvedeni, ale více to komentovat nebudu,“ přiznala Eva Puskarčíková.

  Eva Puskarčíková a Lukáš Kristejn
  Autor: instagram, archiv Blesku

 • 19.

  ZAHRANIČÍ: Pamela Andersonová (53) a Jon Peters (75)

  Americká sexbomba Andersonová se s filmovým producentem rozešla pouhých 12 dní po utajené svatbě. „Musíme si rozmyslet, co vlastně chceme od života a jeden od druhého,“ řekla tehdy. Pár měsíců poté prohlásila, že se ve skutečnosti nejednalo o zákonný sňatek.

  Pamela Andersonová a Jon Peters
  Autor: archiv Blesku

 • 20.

  Al Pacino (80) a Meital Dohanová (44)

  Zbožňovanému herci Pacinovi to nevydrželo ani s o polovinu mladší izraelskou kolegyní. V únoru se po dvou letech rozešli. Podle Meital za to částečně mohl i velký věkový rozdíl mezi nimi.

  Al Pacino a Meital Dohanová
  Autor: Profimedia.cz

 • 21.

  Mary-Kate Olsenová (34) a Olivier Sarkozy (51)

  Americká herečka Olsenová a francouzský bankéř Sarkozy spolu začali chodit už v roce 2012, tři roky nato se vzali. Letos v dubnu ale Mary-Kate podala žádost o rozvod. Poslední kapkou pro ni prý bylo to, že si Olivier k nim domů nastěhoval svou ex Charlotte Bernardovou (48).

  Mary-Kate Olsenová a Olivier Sarkozy
  Autor: profimedia.cz

 • 22.

  Megan Foxová (34) a Brian Austin Green (47)

  Krásná herečka Megan Foxová požádala koncem listopadu po 10 letech manželství o rozvod s Brianem Austinem Greenem. Neoficiálně se ale pár rozešel už v květnu, když se Megan dala dohromady s rapperem Machine Gun Kellym (30).

  Megan Foxová a Brian Austin Green
  Autor: profimedia.cz

 • 23.

  Jessie J (32) a Channing Tatum (40)

  Britská zpěvačka Jessie J a americký herec Channing Tatum mají za sebou už nespočet rozchodů, ten letošní byl ale prý poslední. Hvězdný pár si totiž údajně uvědomil, že lépe fungují jen jako přátelé.

  Jessi J a Channing Tatum
  Autor: archiv Blesku

 • 24.

  Gillian Andersonová (52) a Peter Morgan (57)

  Krátce před Vánoci oznámila rozchod i herečka známá coby agentka Scullyová ze seriálu Akta X. Gillian Andersonová se scenáristou, který je bývalým zetěm Karla Schwarzenberga (83), strávila čtyři roky.

  Expartneři Gillian Andersonová a Peter Morgan
  Autor: profimedia.cz, archiv

 • 25.

  Jennifer Greyová (60) a Clark Gregg (58)

  Baby alias Jennifer Greyová bude zase sedět v koutě, její manžel totiž po 19 letech manželství požádal o rozvod. Rozchod pro ně prý sice byl obtížný, ale nutný. „Stále jsme si blízcí a jsme vděčni za život, který jsme spolu prožili,“ uvedl pár ve společném prohlášení.

  Jennifer Greyová a Clark Gregg
  Autor: archiv Blesku

  Fotogalerie
  133 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy