Zpěvačka s polskými kořeny spojila síly s internetovým prodejcem nábytku a dekorací a pustila se do velké proměny. „Z totálního skladiště na obaly od kytar a ořechy mám své království! Tady se zašiju, když mám chvilku na práci u počítače, na psaní písniček, na nalíčení se na koncert,“ radovala se Farna ve facebookovém příspěvku. V přiloženém videu pozvala kameru do poloprázdné podkrovní místnosti s velkým stolní fotbálkem, který obklopovaly různé dokumenty, kytary a tácy s ořechy. Protože to se na vesnici dělá.

Pracovnu Farna sladila do petrolejové a růžové. Fotbálek nahradila modrým gaučem s odkládacím stolkem a velkou komodou po pravé straně. Žádné království nemůže fungovat bez speciálního koutečku na make-up, z něhož měla autorka hitu Boky jako skříň snad největší radost.

Video: Ewa Farna: Rozprodávám své oblečení, na webu mám sekáč!

Video
Video se připravuje ...

Ewa Farna: Rozprodávám své oblečení, na webu mám sekáč! David Turek

„Beauty stoleček jsem si přála od dětství a my na to v koupelně nemáme úplně prostor a já jsem o něm snila dlouho, takže konečně máme svůj hollywoodský stoleček,“ zářila štěstím Farna ve videu. K boční stěně přisunula pracovní stůl, kde plánuje skládat nové písně. Na knihovně nechybí ozdobné svíčky a vázy, stejně tak pokojové květiny položené pod okny k zútulnění celé místnosti.

Video: Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl!

Video
Video se připravuje ...

Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
78 fotografií