Půvabná blondýnka se poslední měsíce opravdu činí. Nejdříve na sociální sítě vyvěsila své nahé fotky, poté se bez podprsenky promenádovala na veřejnosti a v českém Vogue se dokonce nechala zvěčnit nahá, ukázala i bradavky.

Nyní vydala klip k hitu Pena, v němž se na posteli obtáčí do blankytně bílých prostěradel, mačká granátové jablko a hraje si se zlatým nožem. To všechno zcela nahá.

VIDEO: Dara Rolins: Šaty, ve kterých jsem poprvé zpívala s Gottem, má maminka v mauzoleu.

Video
Video se připravuje ...

Dara Rolins: Šaty, ve kterých jsem poprvé zpívala s Gottem, má maminka v mauzoleu. Adam Balažovič/BPŽ

Rolins před uveřejněním videa sdílela na instagramu momentku z natáčení, kde odhaluje své poprsí. To je v klipu sice také pozorovatelné, ale nehraje zásadní roli. Zpěvačka si hruď zakrývá prostěradlem nebo rukou, příznačně odhalí jen obrys či náznak, a když má přijít na nejlepší, je už Dara v jiné poloze, anebo se smyslně vrtí před tlumeným červeným světlem.

V textu písně Dara zřejmě naráží na vztah se svým expartnerem Rytmusem, na kterého podle svých posluchačů stále nezapomněla. Některé pasáže k takovým domněnkám přímo nabádají, například: „Kdyby každý návod na druhého dostal, nemusel by řešit, proč za dveřmi zůstal. Srdce poraněné ze sebe máme.“

VIDEO: Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní.

Video
Video se připravuje ...

Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
86 fotografií