Emma Smetana radostnou novinku oznámila na svém instagramovém účtu, kam pod společnou fotku právě s Jordanem a jejich dcerou Lennon (v prosinci 4) napsala: „Na této fotce jsou čtyři lidé.“ Tím jasně řekla, že je podruhé v očekávání. Okamžitě se strhla lavina gratulací, především od hereček a dalších kolegyň.

„Krásný způsob oznámení,“ komentovala radostnou novinku herečka Marie Doležalová (33), která je sama matkou dvou malých dětí. „To je božíííííí. Jupíííí!!!“ radovala se dokonce dvojnásobná maminka a hvězda Ordinace Marika Šoposká (31).

„Tak to máme tady 2v1 mnohonásobnou radost Emmí. Obrovská gratulace a radujeme se s vámi,“ vzkázala z Bali též těhotná modelka Veronika Kašáková (30). „Blahopřeji a blahopřeji,“ přidala se bývalá první dáma Dagmar Havlová (67). Srdíčka přidaly herečky Mahulena Bočanová (53), Eva Holubová (61) nebo Jana Plodková (39).

VIDEO: Smetana prodávala svršky slavných i dres Jágra! Vydělala 600 000!

Video
Video se připravuje ...

Smetana prodávala svršky slavných i dres Jágra! Vydělala 600 000! David Turek, Jan Jedlička

Zatímco Emma se z gratulací jistě raduje, její partner Jordan Haj jen z dálky přihlíží. Ten totiž na svůj profil nic nevyvěsil a nic neoznámil, natož aby příspěvek sdílel, jak to běžně dělají nastávající tatínkové. Pouze se pochlubil nočním řáděním dcerky Lennon. Že by stále nespolkl hořké sousto, které mu Emma před třemi měsíci naservírovala v podobě noční toulky s mladým Josefem Trojanem?

VIDEO: Noblesa za pár kaček! Emma Smetana nakupuje v sekáči!

Video
Video se připravuje ...

Noblesa za pár kaček! Emma Smetana nakupuje v sekáči! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
35 fotografií