„Tyhle šaty jsou moc krajkované, tyhle jsou příliš zdobné, tyhle taky nechci, ty jsou zase moc jednoduché...“ Nevěsta Petra ze Svatby na první pohled sama upozornila, že je velice nerozhodná, ovšem její vybíravost při pořizování svatebních šatů dopálila televizní diváky, kteří zhodnotili, že se chová hůř než dosud nejvíce kritizovaná zubní sestřička Natália Mykytenko (23).

VIDEO: Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled – Petra a René: Video z jejich svatby! 

Video
délka: 00:59.12
Video se připravuje ...

Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled – Petra a René: Video z jejich svatby! TV Nova

Kromě toho, že prý působí namyšleně, se divákům nelíbila také její reakce na usměvavého osobního trenéra Reného Vrábela. „Nejsem spokojená, něco mi tam vadí, nevím, co to je,“ postěžovala si Petra, která ohrnula nos a odmítla dát Renému pusu v rámci prvního novomanželského políbení.

Jedna věc je ovšem, jak Petra působila v televizi, a druhá, jaká je ve skutečnosti. To se asi jen tak nedozvíme... Ovšem i fotky z jejího osobního života leccos napoví. Zatímco ve Svatbě na první pohled neudělala na mnohé dobrý dojem, záběry z jejího života by mohly někoho možná přesvědčit, že si ještě zaslouží druhou šanci...

Z fotek je vidět, že má Petra hodně přátel, má ráda zvířata, zábavu, dobré jídlo a svoji rodinu. Milý úsměv na všech fotkách je také něco, s čím se ve Svatbě s věčně nespokojenou a nervózní Petrou diváci příliš často nesetkali... Působí zkrátka zcela jinak! Nevěříte? Podívejte se, jak žije třetí nevěsta, která se stala veřejnosti novým trnem v oku.

VIDEO: Svatba na první pohled: Natálka a František si darovali den svobody!

Video
délka: 00:50.24
Video se připravuje ...

Svatba na první pohled: Natálka a František si darovali den svobody! TV Nova

Fotogalerie
43 fotografií