Kvůli karanténě přišla Dara Rolins o většinu kšeftů a dokonce zrušila vánoční koncert na Slovensku, kde jsou opatření kvůli koronaviru přísnější než u nás. Takže v Praze vánoční koncert bude. 

„Minulý týden jsem poprvé po karanténě vystupovala na svatbě a byla to docela síla. Musela jsem si před tím zopakovat slova písniček, kroky choreografie, ale užila jsem si to. Už se rýsují další soukromé akce, ale vystoupení na festivalech je v ohrožení,“ řekla Blesku zpěvačka, která se se svým jogínem dohodla, že bude chodit k ní domů. 

VIDEO: Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě!

Video
délka: 03:13.01

Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě! David Turek, Lukáš Červený

„Cvičíme u mě doma, protože bych jinak zlenivěla, i když denně chodíme s Laurou a pejskem na procházky do lesa, tak jsem sice přibrala, ale už jsem zase na své váze,“ tvrdí Dara, která je údajně bez partnera. 

„Na mužskou pozornost si nemohu stěžovat a ráda přijímám pozvání na kafe nebo na večeři, ale zatím ta jiskra nepřeskočila. Ale vím, že jednou to přijde. Těší mě, že v mužích vzbuzuji fantazii, sny a že se líbím, vždyť od toho my ženy máme chlapy,“ směje se Rolins, která si nenechala ujít otevření thajského bistra v centru Prahy. „K Asii mám velmi blízko, i když jsem domek na Bali pustila, tak jsem nezanevřela a pořád jsem s lidmi, co tam žijí, v kontaktu,“ dodává nestárnoucí blondýnka. 

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný?

Video
délka: 03:30.95

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
67 fotografií