Herečka Emma Stoneová, známá například z komiksových snímků o Amazing Spider-Manovi, co zazářila v historickém filmu Favoritka či v dramatu Birdman, a zároveň je držitelkou prestižního Oscara za svůj výkon v romantickém muzikálu La La Land, bude maminkou! Půvabná rusovláska patří mezi velké tajnůstkářky, co se jejího soukromí týče – přestože se již nějakou dobu šušká, že se tajně provdala za svého partnera, známého scenáristu Davea McCaryho (35), až v prosinci (teď již loňského roku) se Emma teprve pochlubila zásnubním prstýnkem. A nyní by dokonce měla být v jiném stavu!

Ani herečka, ani její partner se prozatím k těmto spekulacím nikterak nevyjádřili, ale je pravdou, že už v říjnu ji fotografové zachytili na procházce ulicemi Santa Monicy, a její vzdouvající se bříško, které se marně snažila zakrýt volným svetrem, bylo nepřehlédnutelné. Na aktuálních snímcích z Los Angeles, které prozatím zveřejnil pouze britský The Daily Mail, už svůj požehnaný stav nikterak neskrývá, a naopak nosí na veřejnosti přiléhavé tričko, které dává jejímu pupíku pořádně vyniknout. Podle magazínu E! News je „Emma těhotná a prostě miluje manželský život!“

VIDEO: Děkovná řeč Emmy Stone na Oscarech 2017 

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Děkovná řeč Emmy Stone na Oscarech 2017 Youtube.com/ABCnews/BPŽ

Stoneová přitom dlouhá léta prohlašovala, že rozhodně není typem ženy, co sní o svatbě a výchovu dětí bere jako to nejdůležitější v životě. Děti vlastně neměla ráda. „S přibývajícím věkem se můj pohled na děti ale změnil. Nikdy jsem je třeba ani nehlídala, nestarala se o ně, ani nic takového. A jako teenager jsem dokonce prohlašovala, že se nikdy nevdám a nikdy nebudu mít děti,“ prozradila v jednom z rozhovorů. „A pak jsem zestárla a najednou jsem zjistila, že se opravdu chci vdát, a opravdu chci mít děti…“

Tím mužem, co ji přiměl změnit názor, byl podle všeho McCary. V minulosti Stoneová randila například s hereckým kolegou Andrewem Garfieldem (37), s nímž si zahrála ve Spider-Manovi, jejich vztah však neměl dlouhého trvání. Předtím krátce randila s americkou písničkářkou Teddy Geigerovou (32), v době, kdy byla ještě mužem (změnu pohlaví podstoupila v roce 2017), či s hercem Kieranem Culkinem (38), mladším bratrem mnohem slavnějšího Macaulaye (40), tedy Kevina ze Sám doma.

VIDEO: Emma Stone na červeném koberci

Video
délka: 01:03.29
Video se připravuje ...

Emma Stone na červeném koberci Youtube.com/BPŽ

S McCarym je Stoneová spojována už od roku 2017, kdy mezi ní a sympatickým scenáristou přeskočila pomyslná jiskra v talk show Saturday Night Live, kde byli oba hosté. Tři roky randění podle zdrojů z jejich blízkého okolí chtěly tyhle dvě zamilované hrdličky v březnu završit svatbou, kvůli koronavirové pandemii, která v současné době zuří snad po celém světě, však jejich plány vzaly za své. Anebo možná taky nevzaly, a oni už jsou skutečně svoji. Jak to mezi Stoneovou a McCarym je ve skutečnosti, to se jejich fanoušci dozví nejspíš až poté, kdy to samy tyto hollywoodské hvězdy uznají za vhodné.

Fotogalerie
37 fotografií