Jiřina Bohdalová měla mít velkolepou oslavu narozenin v pražské O2 areně, kterou už loni s Českou televizí rozjednal Zdeněk Zelenka s hudebním bossem Františkem Janečkem.

Bohužel to vypadá, že teď v květnu proběhne jen rodinná oslava. A původní plány na O2 arénu, o těch si můžeme nechat leda tak zdát,“ řekl Blesku režisér, který to nevzdal a nakonec přišel s nápadem, že se oslava přesune na konec roku. Ale v den jejích devadesátin proběhl aspoň domácí mejdan. 

VIDEO: Živijó s rodinou a Donutilem: Půlnoc devadesátnice Bohdalové

Video
délka: 00:38.60

Živijó s rodinou a Donutilem: Půlnoc devadesátnice Bohdalové Facebook

JIŘINA 90! Tak dnešní oslava je za námi. Stálo to za to! Opravdu komorní oslava - oslavenkyně JB, Simona Stašová, vnuk Vojta se svojí nastávající Helenkou, kamarád Luboš Focko, moje maličkost a o půlnoci nás překvapil Mirek Donutil. Víno dobré, nálada skvělá! Všichni jsme záviděli energii Jiřině. Já jsem mrtvej, Jířa čilá... Na zdraví všem, hlavně Jíře!“ okomentoval fotky z pondělní oslavy Zelenka.

I když se od rána dveře u Jiřiny doma netrhly a přicházela spousta gratulantů s dary, tak Bohdalová opět překvapila svou energií a na domácím mejdanu to nejvíc roztáčela. 

Fotogalerie
46 fotografií