Už je to taková tradice, že když někdo z rodiny prince Williama a půvabné Kate Middletonové slaví, vévodkyně pořídí jeho novou fotku, kterou v den narozenin nasdílí na instagramový profil patřící právě těmto sympatickým šlechticům z Cambridge. Však je jenom na této platformě také sleduje téměř 13 milionů fanoušků, kteří baží po nových snímcích ze soukromí populární královské rodiny. Takto se zde objevily například fotky z oslavy 10. výročí od svatby nebo z nedávných 3. narozenin prince Louise.

Jenže právě víkendový bojkot sociálních sítí, jímž se mnozí rozhodli dát najevo svůj nesouhlas k šíření nenávisti na internetu, postavil Kate a Williama před velké dilema, jak nezklamat své příznivce a dodržet tento líbezný zvyk… a přitom se skutečně až do pondělí 3. května nepřipojit na svůj profil. William a Kate to nakonec vymysleli fikaně. Aby to Charlotte nebylo líto, vydali její fotku na jiném účtu, který oficiálně (a velice všeobecně) patří královské rodině, zatímco jejich účet Kensington Royal zůstal podle slibu prázdný.

VIDEO: Zvídaví princové George a Louis a princeznička Charlotte se ptají přírodovědce Davida Attenborougha na zvířátka.

Video
délka: 02:33.06

Zvídaví princové George a Louis a princeznička Charlotte se ptají přírodovědce Davida Attenborougha na zvířátka. Instagram Kensington Royals

Charlotte každopádně na novém portrétu v květovaných šatech od firmy Rachel Riley, jejichž cena se odhaduje na zhruba 1800 korun, geny po rodičích nezapře, stejně jako roztomilý rošťácký výraz. „Je opravdu drzá a sebevědomá, stejně jako zbytek rodiny,“ pronesl o ní už dříve její prastrýc Gary Goldsmith (52). Snímek pořídila tradičně nadšená fotografka Kate, dcerku, která roste jako z vody, „cvakla“ během týdne v Norfolku. Tak ať je do budoucna takových portrétů co nejvíc - i vzdor množství „hejtů“ na internetu, proti nimž je rozhodně potřeba se vymezit!

Fotogalerie
116 fotografií