Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

„Nej“ chvíle veselky Matuše (47) s Lucinkou (18): Pokus o zrušení svatby i auto jako dáreček!

/
 • Svatba Bohuše Matuše a Lucinky Palkaninové
  13. května 2021 ● 04:00

  Slavný den nastal pro muzikálového zpěváka a herce Bohuše Matuše (47) a jeho o 30 let mladší partnerku Lucii Palkaninovou (18). Konečně jsou svoji a veselka, která proběhla v areálu Krtkova světa a kde nesměla chybět ani jejich pětiměsíční dcerka Natálka, se podařila, i když to tak nejdřív nevypadalo! Připomeňte si s námi ty nejlepší momenty...

 • 1.

  Svatba málem nebyla!

  Ačkoliv Bohuš s Lucinkou na veselku čekali dost dlouho a těšili se, jak společně oslaví svou lásku na den nevěstiných 18. narozenin, ještě před začátkem jejich velkého dne to byly pěkné nervy. Už podle předpovědi mělo pršet, což se nakonec vyplnilo. "Ano" si novomanželé skutečně řekli venku pod krytým přístřeškem, oslavy se ale částečně odehrávaly uvnitř budovy areálu.

  Fotogalerie: Svatba Bohuše Matuše (47) s mazlivkou…
  232 fotografií

  To by za běžných okolností nebylo tak strašné, jenže v době pozvolného rozvolňování opatření proti šíření koronaviru to mohla být pěkná lapálie. Úřednice prý původně takto nechtěly Matušovi svatbu povolit a vnitřní prostory neměly být přístupné, ale nakonec byly. "Nějak jsem je odměkčil," radoval se zpěvák. Všechno zlé je tak asi pro něco dobré, dvojice si nakonec »ano« řekla a svatebčané nezmokli.

   

 • 2.

  Místo Bohuše Petr Muk

  Samotný obřad tak proběhl v altánku a zúčastnila se jej rodina a přátelé, nechyběli ani svědci František Janeček (76) a Monika Sommerová (33). První novomanželský polibek se odehrál během krásné písničky Stín katedrál v podání Petra Muka (†45). Zajímavé ovšem je, že tuto píseň má v repertoáru i sám Bohuš, který ji nazpíval pro filmový muzikál Rebelové. Ovšem jak již dopředu avizoval, na vlastní svatbě si zpívat nechtěl... 

  VIDEO: Bohuš Matuš a Lucinka: První políbení

  Video
  Video se připravuje ...

  Bohuš Matuš a Lucinka: První políbení Petr Macek

 • 3.

  Růžová pohádka

  V areálu Krtkova světa od zhruba 15 hodin proběhla i slavnostní hostina v podobě rautu. Krájel se krásný dort, který byl ozdoben jemnými růžičkami. V růžové barvě byla ostatně i výzdoba, stejně tak i nevěsta se na oslavu převlékla do něžných růžových šatů. Také v její kytici hrály prim růžové růže. Růžové šatičky měla i malá princeznička Natálka, a dokonce i něčí pudlík měl růžový psí obleček. Zkrátka vše sladěno!

 • 4.

  Muzikáloví hosté

  Nechyběli samozřejmě ani slavní hosté, kromě již zmíněných svědků Janečka a Sommerové, které s Matušem pojí především muzikál Fantom opery, dorazil dokonce i představitel titulního hrdiny tohoto díla - Marian Vojtko (48). S muzikály má co do činění i další svatebčan - producent Oldřich Lichtenberg (58). Zdá se, že Matuš si uměl hosty dobře vybrat... 

  VIDEO: František Janeček svědkem na svatbě Bohuše Matuše: Přeju jim sílu na kompromisy

  Video
  Video se připravuje ...

  František Janeček svědkem na svatbě Bohuše Matuše: Přeju jim sílu na kompromisy Petr Macek

 • 5.

  Auto jako dárek

  Velkou radost mají novomanželé jistě i ze svatebních darů. Zdálo se, že k nim byl někdo opravdu neuvěřitelně štědrý, protože mezi dary se objevilo i něco vskutku netradičního a veskrze praktického - nový vůz! 

  Podle informací Blesku se mělo jednat o Škodu Superb za milion korun. Každopádně ženich už má velké plány. „Budu chtít teď Lucinku naučit řídit, ale pro jistotu zatím na tom starém autě,“ vysvětloval a naznačoval tak, že by nerad nové fáro viděl hned poškrábané či rovnou nabourané. Přece jen, když dal své milované koloběžku, také to hned skončilo pádem a úrazem! Tak snad to tentokráte půjde lépe. 

 • 6.

  Nejlevnější svatba?

  Výhodu měli Matušovi i v tom, že spoustu věcí nemuseli platit z vlastní kapsy. Jak zpěvák uvedl, díky spolupráci se zlatnickou firmou dostali „hodně drahý snubní prstýnky zcela zadarmo“. Z podobných důvodů neplatili ani za svatební šaty pro nevěstu. „Máme to úžasný štěstí, že ne každý nás odsuzuje,“ vysvětloval představitel hraběte Krolocka z Plesu upírů. Stejně tak ušetřili za místo, kde se veselka konala - i majitel dětského parku je pohostil ze známosti. 

  Fotogalerie
  99 fotografií

Články odjinud

Dnešní horoskopy