Michaela Gemrotová, která se už od října pyšní příjmením Štiková, o víkendu šokovala své příznivce nádhernou novinkou: je v jiném stavu. „Co myslíte, čáp, nebo vrána?“ nahodila na instagramu představitelka Christine Daaé z Fantoma Opery, Sáry z Plesu upírů i Angeliky ze stejnojmenného muzikálu. Je to sice krásná novinka, za kterou si vyslechla celou řadu gratulací, nicméně mnohé zarazilo, že k jejímu oznámení došlo jenom pár měsíců po „bleskové“ svatbě. Své „ano“ si s partnerem totiž řekli po necelém měsíci od zasnoubení, v krásné datum 10. 10. 2020.

Blonďatá zpěvačka se proto rozhodla vše, „poprvé a naposledy, neboť otázek a narážek je na to dost“, uvést na pravou míru. „Ne, nebrali jsme se kvůli tomu, že čekáme miminko. Žijeme ve 21. století. Ale když už jsme u toho… Když mě Jiřík žádal o ruku, těhotná jsem nebyla. Ani jsme pak neřešili, neplánovali – a zázrak se stal! Neboť každé početí, těhotenství, nový život, rodičovství zázrakem je!“ utnula rázně na svém instagramu všechny spekulace. Znamenalo by to tedy, že se nyní nachází zhruba ve čtvrtém měsíci a má tedy za sebou onen první, nejrizikovější trimestr.

VIDEO: Hvězda Plesu upírů a Fantoma Gemrotová: Ukázala odvážný výstřih!

Video
Video se připravuje ...

Hvězda Plesu upírů a Fantoma Gemrotová: Ukázala odvážný výstřih! David Turek, Lukáš Červený

Svůj jiný stav si Míša užívá plnými doušky. „Ano, jsme opravdu šťastní, vděční. Vždycky člověk říká, že zdraví je nejdůležitější. A je! A potom, když nosíte pod srdcem nový život, zjistíte, jak je jedno, jestli je vám špatně a tak dále, zkrátka drobnosti, které na začátku těhotenství bývají. Jediné, co vás totiž zajímá, je to, ať je maličké hlavně zdravé, a netrpělivě čekáte na každou kontrolu. Nám všechny testy vyšly na výbornou (moc klepu, klepu)!“ radovala se budoucí maminka.

Není divu, že je muzikálová diva ze svého těhotenství tak nadšená. Dalo by se totiž říct, že dlouhou dobu neměla moc štěstí na partnery. S houslistou Alexandrem Kopkou byla sice dlouhých devět let ve spokojeném vztahu, a dokonce s ním byla i zasnoubená, svatebních zvonů se však nedočkala. Veselku a možná i to případné miminko ostatně sama neustále oddalovala kvůli pracovním nabídkám. Se sympatickým Jiřím Štikou to však byla láska na první pohled, a co nevidět budou jejich vzájemné city zpečetěny společným dítkem.

VIDEO: Hvězda muzikálu Ples upírů Gemrotová: Ukázala luxusní byt v centru Prahy!

Video
Video se připravuje ...

Hvězda muzikálu Ples upírů Gemrotová: Ukázala luxusní byt v centru Prahy! Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

Fotogalerie
64 fotografií