Po jejich rozchodu v roce 2019 se manželé Prachařovi soudili o majetek a jejich vztahy byly na bodu mrazu. A to i kvůli tomu, že Agáta musela Jakuba vyplatit z domu v Suchdole. V milionovém odškodnění byl přitom i pozemek, na němž dům stojí, který byl prokazatelně její.

„Já být chlap, tak bych se na sebe nemohla podívat do zrcadla. Ale já radši budu chudší o pár milionů, než abych byla vystresovaná a dostala rakovinu dřív než z těch cigaret,“ tvrdila před časem modelka. Část peněz získala od matky Veroniky Žilkové (60), která kvůli tomu prodala rodinnou chalupu v horách.

Ale jak se říká, čas všechny rány zahojí, nebo naopak prohloubí. Hanychová tak v den 5. narozenin dcery Mii zveřejnila dojemné video složené z fotek z porodnice.

Video
délka: 07:03.62
Video se připravuje ...

Zamilovaná Agáta Hanychová: Z nové lásky jsem nadšená! Co říká o Soukupovi? David Turek, Elmer Carvalho

Na většině je i Jakub, jak už před porodem, kdy Agátě masíruje oteklé nohy, nebo po porodu holčičky. Vzhledem k bouřlivému rozvodu a skutečnosti, že si tito dva nemohli přijít na jméno, je tento příspěvek více než překvapivý.

„Naše holčička má dnes 5 let,“ okomentovala video Agáta. Pod příspěvkem se nahromadila kupa gratulací. „Je hezké, že jste do vzpomínek zahrnula i Jakuba a celou svoji rodinu,“ mínili lidé v komentářích.

„Je úplně úžasné, že tam máš chvíle a fotografie s Jakubem. Je to její táta. Tak je to správné,“ tleskají její fanoušci.

Jediný, kdo to nechal bez reakce, je sám Prachař. Není se ale co divit. O něm je známo, že si až úzkostlivě své soukromí střeží a nemá zapotřebí s veřejností sdílet rodinné momenty.

Fotogalerie
85 fotografií