Hvězda seriálu Sestřičky a ZOO dala sbohem svému drahému mazlíčkovi prostřednictvím sociálních sítí: „Akorde… náš nejmilovanější, nejoddanější příteli... Byl jsi první člen naší rodiny a první odcházíš. Teď jsi svobodný. Odešel jsi v našem objetí, v lásce a v naprostém poklidu a smíření. Leť, dušičko naše milovaná, zase se jednou potkáme,“ napsala jímavě k černobílému snímku, na němž jí pejsek dává pac.

Ani ne po týdnu její slzy nahradil úsměv: křížence bígla, vlčáka a jezevčíka, jenž se do psího nebe odebral v úctyhodných čtrnácti letech, nahradila v jejich domácnosti rozkošná fenečka Bonnie. „My prostě k životu potřebujeme velkou smečku,“ vysvětlila Michaela Tomešová u snímku, na kterém je zachycená při mazlení se štěňátkem australského ovčáka.

Video
délka: 01:21.12
Video se připravuje ...

Muzikálová hvězda Michaela Tomešová: V rozevlátých šatech ukázala skoro vše! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

„Mám svou vysněnou holčičku. Už týden prozařuje naše životy a vrátila k nám domů světlo,“ libovala si spokojeně. A jak upřesnil její manžel Roman, jenž je stejně jako Míša hvězdou FTV Prima (akorát že on zazářil ve Slunečné), díky Bonnie se u nich v rodině „vyrovnal poměr sil – 3 kluci vs. 3 holky v baráku“. Tím narážel na fakt, že mají doma ještě dva synky, Kristiána (5) a Jonáše (za pár dní 4), a fenku Mimi.

Malá Bonnie je jistě oním světlem i ve vztahu slavných manželů. Jak sám Roman v reality show Výměna manželek prozradil, pár si nedávno procházel vážnou manželskou krizí. „My jsme teď měli období, kdy jsme se moc nevídali, a když jsme se viděli, tak jsme řešili většinou logistiku, hlídání, platby... a měli jsme na sebe málo času. Paradoxně ta Výměna přišla v pravý čas, oba jsme to potřebovali,“ líčil v televizi talentovaný mladý muž.
Fotogalerie
46 fotografií