Nevlídné lednové počasí sice pro mnohé znamená naplno puštěné topení, ne každý se však může spolehnout na okřídlené označení s „teplem domova“. Své o tom ví Míša Tomešová (televizním divákům známá ze seriálu Sestřičky) a její manžel Roman Tomeš (jenž září ve Slunečné). Míša, stejně jako její muž známá i z prken, která znamenají svět, kde oba účinkují v mnoha muzikálech, totiž sdílela na svém Instagramu děsivé instastories, kdy jí domácí termostat hlásí pouhých 11 stupňů!

„Začíná to bejt docela otužovačka,“ komentovala lakonicky nízkou teplotu. Všem zvědavcům pak vysvětlili, že rozhodně nejde o nějakou challenge, tedy výzvu – i když Roman zprvu tvrdil v žertu něco jiného: „Ano, je to challenge, protože jsme bio a ezo a milujeme chlad.“ Později Tomešová objasnila, že mrznou z poněkud prozaičtějších důvodů: „Čekáme na nový čerpadlo.“ Aby mohli na chvíli ze studeného domova utéct, zašli se svými synky Jonášem (3) a Kristánem (v únoru 5) například na dětské hřiště nebo do kina.

VIDEO: Muzikálový fešák Roman Tomeš popsal svou manželku. Ta bude koukat! 

Video
délka: 02:09.40
Video se připravuje ...

Muzikálový fešák Roman Tomeš popsal svou manželku. Ta bude koukat! Markéta Reinischová

A také do aquaparku, kde strávili šest hodin – aby se mohli vykoupat v teplé vodě, jelikož ani té se jim náhle nedostává. V lidech se okamžitě vzdemula vlna solidarity a začali mladé rodině nabízet náhradní domov.

„Díky za vaše rady a nabídky ubytování, ale snad už v týdnu nám bude zase teplíčko. Dokud do tý doby nezmrzneme nebo se nepozabíjíme,“ vtipkovala Tomešová, která musí být doma pořádně zabalená v teplém oblečení a s kulichem na hlavě. A jak sama zdůraznila – hřeje je teď hlavně mládí... a láska.

Fotogalerie
92 fotografií