Byla to láska jako trám! Když se za něj vdávala, bylo jí už 59 let, přesto byl John Easterling láskou jejího života. Svého druhého manžela si hvězda Pomády Olivia Newtonová-Johnová vzala v roce 2008 a vydržela s ním až do své smrti.

John jí pomáhal pečovat o dceru Chloe Rose (36), kterou měla se svým prvním manželem, bývalým tanečníkem a lamačem ženských srdcí Mattem Lattanzim (63). Ustál s ní vrcholy i pády a prošel s ní náročným bojem s rakovinou prsu, která ji nakonec stála život. 

Právě Johnovi patřil i vůbec poslední příspěvek, který Olivia zveřejnila na svém oficiálním instagramovém účtu. Jen pár dní před svou smrtí, 5. srpna, se podělila o společné foto, na kterém ji John drží v náručí a ona se o něj opírá. Jen tři dny poté se na téže stránce objevilo prohlášení o její smrti. 

Správu profilu teď po své zesnulé ženě převzal John. Ten trochu netradičně využil platformy k tomu, aby své lásce veřejně do nebe poslal milostný dopis. 

„Naše vzájemná láska přesahovala naše chápání. Každý den jsme vyjadřovali vděčnost za tu lásku, která byla tak hluboká, tak skutečná, tak přirozená. Nikdy jsme na tom nemuseli ‚pracovat‘. Byli jsme z té záhady v úžasu a brali jsme naši lásku jako minulost, přítomnost, věčnost,“ napsal své milované v dojemném dopisu. 

Filmový producent Olivii popsal jako léčitelku, která své okolí léčila svým zpěvem, slovy i dotekem. Upřímně se podle něj starala o lidi, přírodu i všechna stvoření. Byla to nejodvážnější žena, jakou jsem kdy poznal,“ vysekl poklonu své zesnulé ženě, která podle něj ani v těch nejtěžších časech neztrácela humor. 

„Naše rodina si hluboce váží obrovského oceánu lásky a podpory, který nám přišel do cesty,“ uvedl nakonec. 

Dopis plný něhy i bolesti si vysloužil řadu reakcí. „Nádherně řečeno. Milovala tě každou částečkou své bytosti, každý z nás si o takové lásce a podpoře může nechat jenom zdát. Bůh vám žehnej,“ vzkázala Johnovi v komentáři například kamarádka Olivie Newtonové-Johnové, herečka Jane Seymourová (71). 

Video
délka: 07:20.53
Video se připravuje ...

Smrt malého Sebastiána (3). A Sandy z Pomády bojovala s rakovinou. Markéta Volfová, Lukáš Červený, redakce Blesk

Fotogalerie
123 fotografií