Ona hrála Sandy, on hrál Dannyho. Na filmovém plátně se milovali a v osobním životě mezi představiteli obou protagonistů legendárního muzikálu Pomáda vzniklo nezlomitelné pouto. Americký herec a zpěvák John Travolta nyní truchlí po své blízké kamarádce. Olivia Newtonová-Johnová zemřela ve věku 73 let na svém ranči v jižní Karolíně, uvedla její rodina na facebooku.

Video
délka: 01:54.52
Video se připravuje ...

Óóóó, Džony! Každý si chtěl sáhnout na Travoltu. Thomas Kruchina, Markéta Reinischová, Petr Soukup

Tvůj Danny, Tvůj John!

„Moje nejdražší Olivie, učinila jsi všechny naše životy o tolik lepší. Tvůj vliv byl neuvěřitelný. Tolik tě miluji! Jednou tě tam nahoře uvidíme a zase budeme všichni spolu. Byl jsem tvůj od chvíle, kdy jsem tě viděl, a navždy budu! Tvůj Danny, tvůj John!“ napsal hollywoodský štramák na sociální síť Instagram. Nikdo z jeho bližních nepochybuje, jak ho smrt Olivie zarmoutila.

Travoltův příspěvek za pár hodin nasbíral téměr dva milion smutných lajků. A za Olivií truchlí i další slavní. "Příliš mladá na to, aby odešla. Odpočívej v pokoji," napsala její dlouholetá přítelkyně zpěvačka Barbra Streisandová (80). 

"Odpočívej v pokoji, Olivie Newton-John. Nejhlubší soustrast rodině a jejím milovaným," napsal v noci na sociální sítě herec Antonio Banderas. 

Zpěvačka Kylie Minogue, taktéž australská rodačka, na instagramu připojila vyznání. "Od deseti let jsem k Olivii vzhlížela. Přesně jako na této fotce. A vždycky budu. Byla pro mě a navždy bude obrovskou inspirací v mnoha věcech. Nejhlubší soustrast rodině a blízkým," napsala k černobílé fotce s Olivií. 

Fotogalerie
103 fotografií