Je to už přes rok, co Travoltova manželka Kelly Prestonová (†57) zemřela na rakovinu prsu. S hercem byli svoji bezmála 30 let, takže není divu, že hvězdu Pomády její smrt dostala do kolen. Z nejhoršího je ale vdovec Travolta konečně venku a s informací, že je připravený znovu randit a zamilovat se, se svěřil blízkému kámošovi Willisovi. A tomu prý hlavou okamžitě probleskl skvělý nápad: „Moje exmanželka je taky sama, měli byste to dát dohromady!“

Německý Bild Am Sonntag uvádí, že spolu čerství milenci už několikrát zavítali na večeři v Los Angeles či Miami. Nedávno si zase dali dostaveníčko v italské restauraci Giorgio Baldi v Santa Monice. Travolta prý tehdy za Demi přiletěl vlastním letadlem až z Floridy, která leží na opačném břehu Spojených států. „Seděli spolu u rohového stolu při svíčkách. Bylo to velmi romantické, hodně se smáli, a dokonce se drželi za ruce,“ práskla na hrdličky německému nedělníku servírka.

Má už dost zajíčků?

Demi byla za Willise provdaná 13 let, vychovali spolu tři krásné dcery a dodnes si skvěle rozumí. Na partnery ale po rozvodu moc štěstí neměla. Postelí jí prošli zejména mladší muži – Ashton Kutcher (43), Leonardo DiCaprio (46), Sean Friday (34) či Vito Schnabel (35). To Travolta je naopak o bezmála 10 let starší.

Video: Demi Moore při glamour focení

Video
délka: 00:20.16
Video se připravuje ...

Demi Moore při glamour focení Youtube.com, hudba: Kevin MacLeod

Fotogalerie
39 fotografií