S krásnou novinkou se na sociální síti pochlubil jak novopečený ženáč, tak i jeho půvabná novomanželka. Oba sdíleli celou řadu snímků, které dokumentovaly jejich velký den. „Vzhledem k tomu, že začal nový školní rok, nová sezóna, bylo potřeba vykročit pravou. Děkuju všem. Bylo to boží!“ nechala se slyšet Tereza Tobiášová, známá českým televizním divákům jako moderátorka Autosalonu, krátce po veselce. Na svatbu oblékla nádherné bílé šaty jednouchého střihu, a jejich maličká dcerka Nora Marie, která přišla na svět v listopadu 2019, jim dělala tu nejrozkošnější družičku.

„‚Je to radost!‘, jak by řekl můj děda. S drahou to už nějakou dobu táhneme, zvládli jsme společné stěhování, narození Norky, tak to chtělo posunout dál,“ shrnul své velké životní rozhodnutí Václav Liška, známý nejenom z televizních obrazovek, ale i z prken, která znamenají svět -  ve Studiu Dva je k vidění například v komedii Brouk v hlavě či v Revizorovi, v rámci Letních shakespearovských slavností se objevil v Mnoho povyku pro nic. „Řekla ‚ano!‘ na moderátorku a občasnou herečku dost nahlas a zřetelně,“ vtipkoval Liška v narážce na hereckou kariéru své paní – zahrála si třeba v seriálech Horákovi anebo Gympl s (r)učením omezeným.

VIDEO: Nová znělka seriálu Ulice

Video
Video se připravuje ...

Nová znělka Ulice 

Coby muž v chomoutu je prý „šťastnej jak blecha“. Jak jeho, tak i Terezin profil na sociální síti zahltila vlna blahopřání. „Krásní oba. Ať jste šťastní!“ reagovala na snímky z veselky biatlonistka Eva Puskarčíková (30). „GRATULUJI, přeji mnoho společných a šťastných let,“ napsala novomanželům herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (48). Mezi dalšími gratulanty nechyběla třeba Anežka Rusevová (34), jeho herecká kolegyně z Ulice, Michaela Dittrichová (29), známá z „konkurenční“ Primy ze Sestřiček, moderátor Míra Hejda (37) či herečka Kristýna Janáčková (40). „No ne…gratuluji! Moc krásné fotky! Šťastnou cestu plnou lásky vinšuji!“

Fotogalerie
26 fotografií