Aňa je trojnásobnou matkou, první na svět přišel syn Bruno. „Před 18 lety se mi po těžkém 24hodinovém porodu narodil syn. 17. 8. 2004 v 5. První syn. A ačkoliv už jsem byla dva dny beze spánku, dalších 18 hodin jsem se na něj nemohla přestat dívat. Nechtěla jsem, aby mi utekl jediný nádech a výdech, jediný pohyb a nebo zvuk. Bála jsem se i mrknout, abych o něco, z jeho tolika ‚poprvé‘ nepřišla,“ svěřila se na sociální síti Geislerová a přidala fotku s novorozeným Brunem. 

„A pak jsem mrkla a najednou mu je 18 let a přicházejí další poprvé. Stejně napjatě jako člověk sleduje první slova, zvuky, kroky a první nočník, prožívá teď první mejdany, první dlouhá odloučení, první velká rozhodnutí a vůbec... Mateřství je šílený. Krásný a silný.

Video
Video se připravuje ...

Filmová Prezidentka Aňa Geislerová: Proč na premiéru nepřišel Vetchý? Markéta Reinischová

A nikdy to nekončí. A vůbec nebudete vědět, jak to uteče, vy, kteří tomu teď nevěříte.. ale je to opravdu tak,“ dodala láskyplně herečka. 

Zatímco prostřední Stella (15) jí je podobná a pomalu jde v jejích stopách, Bruno je kopií svého otce a manžela Ani Zdeňka Janáčka. 

Pak je tu ještě nejmladší synek Max, kterému je teprve devět let. 

Fotogalerie
43 fotografií