Podobu se slavnou maminkou Stella nezapře, i když určité rysy zdědila po tátovi, režisérovi Zdeňku Janáčkovi (43). Navíc zdědila i herecké nadání, což předvedla v roli Johanny v závěrečném dílu minisérie České televize Marie Terezie. 

Nechtěla jsem, aby byla herecké dítě, protože to je úplně jiná disciplína. Ale rozhodně jí v tom nebráním, a jestli po tom bude toužit dál, tak ji podpořím,“ netají se Geislerová, která s celou rodinou cestuje po Novém Zélandě. 

A tak oslava 15. narozenin Stelly Ginger proběhla v jejich momentálním obydlí. „Všechno Tobě, má patnáctihlavá sani! Život je boj a svět je přítel. Věř na lásku a cesta se vždycky najde.“

Video
Video se připravuje ...

Filmová Prezidetka Aňa Geislerová: Proč na premiéru nepřišel Vetchý? Markéta Reinischová

„Milujeme Tě P.s. Ne, ještě si nemůžeš dělat co chceš! P.p.s. Oslava v karavanu byla coooool!„ popřála své jediné dceři Aňa, která je ještě matkou dvou synů - Bruna Fidelia (brzy oslaví 18) a Maxe (9). 

Jelikož nebyla možnost nikde upéct či koupit dort, tak svíčky Geislerová a spol. zapíchali do buchty. Ale výzdoba byla parádní - barevné balonky, konfety a další narozeninové propriety. 

Fotogalerie
31 fotografií