Dnešní moderní technologie nabízejí neuvěřitelné možnosti. Lidé, co jsou trošku šikovnější v používání grafických programů, v nich pak dokážou skutečné zázraky – například dokážou zmodernizovat stařičké fotky a znovu jim vrátit nejenom barvy, ale i v podstatě jim znovu vdechnout život. Na vlastní oči se o tom přesvědčila i oblíbená česká herečka Aňa Geislerová (46), která se co nevidět objeví na plátnech kin v romantické komedii Prezidentka.

Tato známá rusovláska, která pochází z umělecké rodiny (její maminka Věra je akademická malířka, její otec Petr byl lékař a japanolog), na sociální síti totiž zveřejnila obrázek, ze kterého se až tají dech. Jde o zrenovovanou fotografii jejího otce Petra (†59), jenž od konce 80. let bojoval s těžkým onemocněním jater a v roce 2009, pouhý den před svými šedesátými narozeninami, se odebral na věčnost. Snímek však pochází z dob jeho mládí... a hned na první pohled je vidět, čí geny v rodině dominovaly.

VIDEO: Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka 

Video
Video se připravuje ...

Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka. Bioscop

Jak Aňa, tak i její sestra Ester (38), která je herečkou, a nejstarší Lenka (47), jež je výtvarnicí, Petru Geislerovi jako kdyby z oka vypadly! Sama Aňa, několikanásobná držitelka ocenění Český lev, však našla podobu s někým docela jiným: „Úplnej Chalamet!“ okomentovala příspěvek na instagramu. Tím myslela talentovaného amerického herce Timothée Chalameta (26), hvězdu nejnovějšího filmového zpracování Duny, jenž se pyšní stejně ostře řezanou čelistí.

Ostatně posuďte v naší galerii sami...

Fotogalerie
64 fotografií