Je to deset let, co se Jitka Schneiderová rozvedla s hercem Davidem Švehlíkem. Když se jejich dcera Sofie Anna narodila a Bůh rozdával krásu a půvab, tak jí nadělil minimálně dvakrát.

Dlouhonohá teenegerka si od rodičů vzala opravdu to nejhezčí, ale v jejich šlépějích se zřejmě nevydá, raději se totiž věnuje studiu. I když modelku by mohla dělat z fleku, což už nejednou při společném focení s mamkou předvedla. 

Porodila jsem si nejbližší parťačku. Díky osude a Davide,“ okomentovala společné fotky ze zahájení zlínského festivalu herečka. Poprvé ve spojení s dcerou nezmínila jen sebe, ale i svého exmanžela. 

VIDEO: Jitka Schneiderová se pochlubila krásnou dcerou! Z fleku by mohla být modelkou

Video
Video se připravuje ...

Jitka Schneiderová se pochlubila krásnou dcerou! Z fleku by mohla být modelkou. Markéta Reinischová

Ten se v roce 2015 podruhé oženil a s půvabnou blondýnkou Vendulou má dva syny. Jitka se zatím podruhé nevdala, ale je už několik let spokojená po boku designéra Lukáše Pittera. 

Do Zlína dorazila i Aňa Geislerová (46) s dětmi, na pódiu se představila s dcerou Stellou (14), která rovněž zdědila půvab a pomalu kráčí ve stopách maminky. Naposledy si zahrála v minisérii České televize Marie Terezie.

Fotogalerie
35 fotografií