Krásná novinářka Alex Mynářová (39) se na sítích pochlubila, jak si aktuálně užívá v Chorvatsku. Ukázala svou famózní postavu v bikinách i krásné výhledy do krajiny. A odhalila i skopičiny, kterými se baví její dva kluci – Vráťa (7) a Viktorek (3). Mynářová se netajila tím, že do zahraničí vyjela celá rodina, po hradním kancléři ale zprvu nebylo ani vidu, ani slechu. 

Teď se ovšem pochlubili i společnou fotkou! A na té vypadají jako rodina z plakátu. V pozadí si hrají děti, manželé se k sobě něžně tulí a nikoho by nenapadlo, že by snad mohli mít před rozvodem. Před několika měsíci se přitom krásná tmavovláska nechala slyšet, že možná brzy všechno skončí...

Po konci funknčního období prezidenta Miloše Zemana (77) se totiž Vratislav Mynář (55) zřejmě vrátí na Moravu, Alex ale Prahu opouštět neplánuje. Bude tedy idylka pokračovat na dálku?

„Je to o rodinné diskusi. Musíme si říci, jak co chceme, ale jisté je, že naše děti chodí v Praze do školky a do školy. Já tady mám práci, přátele a Prahu neopustím. Až manžel skončí na Hradě, vrátí se tam, odkud přišel, a odtamtud nepřišel se mnou,“ uvedla Mynářová v květnu pro eXtra.cz. Druhý a poslední prezidentský mandát Zemanovi skončí 8. března 2023.

Video
Video se připravuje ...

Producent František Janeček s půvabným doprovodem. Ale vždyť je vdaná! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
158 fotografií