V polovině srpna si manželé Mynářovi konečně udělali prostor ve svých nabitých programech a ze stověžaté metropole společně prchli do milovaného Chorvatska! Pravidelně se sem vrací každý rok a krásná Alex už si bez toho léto nedovede ani představit. 

Novinářka se na sítích pochlubila několika fotkami v bikinách, na kterých předvedla postavu hodnou modelky. Hradní kancléř je skutečně šťastný chlap!

Před časem přitom společností proběhly spekulace o konci jejich vztahu, jak se ale zdá, rodinka nadále funguje na výbornou. Ačkoli není jisté, jak vše dopadne po konci funkčního období prezidenta Miloše Zemana (77), jehož je Mynář hradním kancléřem, teď spolu ještě manželé se svými dvěma dětmi žijí v Praze. 

„Je to o rodinné diskusi. Musíme si říci, jak co chceme, ale jisté je, že naše děti chodí v Praze do školky a do školy. Já tady mám práci, přátele a Prahu neopustím. Až manžel skončí na Hradě, vrátí se tam, odkud přišel, a odtamtud nepřišel se mnou,“ uvedla Mynářová v květnu pro eXtra.cz. Že by šlo o poslední společnou dovolenou? Druhý a poslední prezidentský mandát Zemanovi skončí 8. března 2023.

Video
Video se připravuje ...

Producent František Janeček s půvabným doprovodem. Ale vždyť je vdaná! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
142 fotografií