Herečka a zpěvačka si tak splnila svůj velký sen. Domek zasazený v zeleni, s pozemkem skoro 3000 m2, obklopen přírodou má i svůj rybníček s dřevěným molem. Na první pohled je to oáza klidu, který teď bude Eva potřebovat nejvíce. A vzhledem k tomu, že dům leží kousek od Benešova, tak dojíždění za pracovními povinnostmi bude hračka. Nebo přinejmenším pro Evu, Přemek do Olomouce se přece jen projede...

Cesta za štěstím

Dvojnásobná maminka se tak bude z porodnice se svým malým uzlíčkem lásky vracet – podle svých slov – na šťastné místo. „Děkuji bohu za všechny šance, které mi dal a dává. Děkuji za bolesti po cestě, protože díky nim jsem, kým jsem, a vedle koho mám být. Dělat šťastnou sebe a své nejbližší je ta nejkrásnější věc na celém světě. Jsem šťastná,“ napsala Eva ke snímku, kde na molu u rybníčka odpočívá starší syn Nathaniel (5), jehož má Eva z předchozího vztahu.

Místo pro všechny

Dostatek místa bude mít v domečku i Přemkova dcera z předchozího vztahu Stella (7). A samozřejmě nejlepší výběh má čtyřnohý hlídač, který doplňuje kompletní rodinnou idylku: fenečka Nairobi. Dvojnásobní rodiče tak našli kompromis mezi pražským bytem a Olomoucí, kde má šéfkuchař vyhlášenou restauraci.

Viky na telefonu

Diváci televize Prima si Evu zamilovali v seriálu ZOO, kde hraje hlavní postavu Viky. Přijdou snad o svou hvězdu nebo mají s hereččinou postavou scénáristé jiné záměry? „Diváci o Viky nepřijdou, je oblíbená, hezky napsaná, a tak jsme ji v ději nechali. Bude se objevovat prostřednictvím telefonátů a pro mě to bude nesmírně zajímavé. Už jsme něco zkoušeli natočit, partner mi doma pomáhá s texty, nahazuje je a já točím. Budeme mít asi nový společný koníček,“ prozradila Eva před nástupem na mateřskou. Podle informací televize počítá s plným Eviným návratem před kamery až příští rok. Ale uvidíme, jak dlouho vydrží jindy velmi aktivní brunetka bez herecké práce.

Dojemné vyznání

První fotka klučiny Tristana Williama, kterou v pondělí 15. srpna 2022 krátce po porodu zveřejnil tatínek Přemek Forejt na sociální síti. K tomu napsal dojemné vyznání novopečené mamince Evě Burešové: „Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme…Miluji vás, rodinko moje.“

Video
délka: 00:19.00
Video se připravuje ...

Eva Burešová má první filmovou hlavní roli! Do kin míří česká komedie Ženy a život Bohemia Motion Pictures

Fotogalerie
84 fotografií