Hvězda seriálu Slunečná a ZOO a její partner, slavný kuchař a porotce MasterChefa, se doma radují z miminka. Jenomže ne toho lidského, na to si ještě nějakou chvilku budou muset počkat, přestože podle stále se zvětšujícího bříška Evy Burešové to vypadá, že to má už „za pár“. Místo toho si prozatím budou užívat roztomilosti jiného mláďátka - pejska! Krásnou novinkou se oblíbená umělkyně hned zatepla sama pochlubila na sociální síti, když sdílela fotku s fenečkou v náručí s popiskem „je nás čím dál tím více“.

Podle hashtagu, který zpěvačka a herečka ke snímku připojila, dostal pejsek, co vypadá jako zlatý retrívr, jméno Nairobi. Proč byla fenka pojmenovaná zrovna podle hlavního a největšího města východoafrického státu Keni, anebo zda inspiraci našla v seriálu Papírový dům (La Casa de Papel), kde vystupuje postava padělatelky Nairobi, to už Burešová nevysvětlila.

Jisté je však jedno, že v tomhle roztomilém pejskovi získali jak její syn Nathaniel (5), tak i budoucí ratolest skvělého parťáka. Retrívři jsou totiž velice klidná, přátelská a nekonfliktní rasa, prudce inteligentní, pročež jsou využíváni třeba jako vodící psi, a především - jsou vhodní k dětem, s nimiž mají až neuvěřitelnou trpělivost.

Video
délka: 23:56.38
Video se připravuje ...

Co prozradila těhotná zpěvačka Eva Burešová exkluzivně pro časopis Maminka? Videohub

Na další momentce bylo zase vidět, jak malá Nairobi dovádí se svou novou paničkou, a v instastories rozpustile běhá na vycházce. Jenže bohužel i nevinné video s běžícím pejskem se stalo důvodem, proč si do Burešové, co naposledy sklidila vlnu drsné kritiky kvůli písni a vlastně i klipu Žena z oceli, v němž vystupoval Evin životní partner Přemek Forejt, kopnout.

Sympatická tmavovláska si totiž vzhledem k vysokým teplotám, co panovaly, vyhrnula tričko... a opět se setkala s drsnou kritikou svého nahého těhotenského pupíku. „Nevím, kdo by se měl stydět vlastně více. Jestli já, nebo kdokoliv, kdo je pohoršen těhotenským břichem,“ posteskla si Eva.

Fotogalerie
138 fotografií